• sol frame'de ekşi sözlük istanbul halı saha ekibi görünce dayanamayıp hemen davrandığım , elimde topla koştuğum başlık...

izmir ilgi çeker mi bilmiyorum ama , herkese uygun olabilecek bir sahada (mesela halkapınar otobüslerinin son durağına yeni bir saha yapıldı , çimleri ve kaleleri 10 numara 8 yildiz , izban'ın kucağında , herkese uygun olabilir) bir maç çevirebiliriz :)

bu başlık altından gerekli sayıya ulaşabilirsek , sahayı ayarlama işini ben üstlenebilirim. herkesin mevkisine göre de bi dağılım yapılabilir...

ben ön libero olarak ilk kendi adımla başlıyorum. ara ara başlığa gelenleri güncelleyeceğim . 5'er oyuncu ve 1'er kaleci bulunduğunda da sahayı ve herkese uygun günü özel mesajla ayarlamaya calisacağım.

pek beceremem bu organizasyon işlerini ama halı saha , arkadaşların da yardımıyla çözülür ya :)
  • maça gelirim ama defansa gelmem çünkü agnostiğim
  • şu şıralar düşük olan kondisyonumla katıldığım ekip.
    tam süre oynayamam ama yedekte beklerim. sakatlanan olur, gelmeyen olur, toptan korkan olursa hemen doldururum boşluğunu.
    olmadı durduk yere meşale yakarım kale arkasında.
    maksat muhabbet.
  • degilmiki maçlara seyirci bile alına
    o zaman yaşasın futbol
    daha ne dura
  • pandemiden önce eğlencesine terimizi attığımız aktive malasef pandemi yüzünden ara vermek zorunda kaldık .

ancak şuan tekrardan devam edelim diye karar kıldık . isteyen tüm arkadaşları whatsapp grubumuza dahil ediyoruz .
  • +1 veriyorum.
  • pandemiden önce abonelik sistemiyle her hafta maç yaptığımız organizasyona tekrar dönüyoruz whatsapp grubumuz aktif bekliyoruz izmirlileri :)
  • izmir'de bulunan sözlük yazarları olarak toplanıp terimizi attığımız, eğlendiğimiz, futbola doyduğumuz halı saha grubumuz.

katılmak isteyen sözlük yazarları mesaj ile ulaşabilir.
  • oldukça çetin mücadelelere sahne olan maçlarına devam eden muhteşem grup.

aramıza katılmak isteyen yeni arkadaşlar fularlarini çıkarıp mesaj atabilirler.*
  • görseldeki gibi olaylar yaşamamak için zeki, çevik ve ahlaklı ekşi sözlük yazarlarından oluşan grubumuza katılabilirsiniz. yesillendirin.

görsel
hesabın var mı? giriş yap