• amına kodumun memleketinde benim dışımda herkes ünlü, herkes lüks yaşıyor, herkes yakışıklı-güzel; bir ben orospu çocuğuyum heralde.
  • o değil de bu kızın çıkardığı şarkının dinlenmesinin, sevilmesinin, hatta bu kızın takip edilmesinin hormonal ''daşşaksal'' sebepleri var. peki aynı sıçmık müziği kel ferodan dinleyenlerin bahanesi ne onu merak ediyorum?
  • sosyal medya çöplerinin şarkı çıkartma akımına katılmış olan hanım kızımız.
  • kendisi 2000 doğumlu twitch yayıncısı sanırım.önümüzdeki günlerde burdan bir linç yemesi an meselesi, bekliyoruz efendim. ekşi sözlük linç team hazır bekliyor.
  • lömbür lömbürdür
  • salak salak hareketler yapıp ünlü olmayan, para kazanmayan kalmadı herhalde. birde kulak kanatan sesiyle şarkı söylemeye çalışmış sakın videoya denk gelmeyin.
  • az önce kim olduğunu öğrendim. şarkısı zaten gelen dislike sayısıyla durumu özetliyor ancak için güzel kısmı şu, şarkıyı dinlerken ömrünüzden çalınan zamanı alttaki yorumları okuyarak güzelleştirebiliyorsunuz. hunharca geçirmiş youtube kitlesi, haksız da değiller cidden rezalet bir şarkı. bir de hala kendisi story'lerinde varotik varotik cevaplar vermeye çalışıyor gelen yorumlara eleştirilere falan.

şimdi düşünüyorum da keşke youtube'da az biraz da olsa sevilseydi de belki twitch yerine youtube'a yönelirdi. canlı yayınlarını hiç izlemedim ama eminim full screen kamera açıp "hadi bana bişeyler sorun da anlatayıp" şeklinde bekleyip, dayı dayı konuşan (tam öyle bıçkın mahalle delikanlısı özentisi hatun tipi var nedense) gelen eleştirilere falan bol bol varotik küfürler eden birisidir. birazdan gidip eski bir yayınına bakacağım tahmini tutturabilmiş miyim diye.
  • cringe
  • her tekerlemeyi sarki yapip bi halt yaptim sanan ergenlerden biri iste, youtube geliri ile dislike sayisi cok umurunda olmayacaktir.
  • dj dikkatin rahmetle anılmasına sebep olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap