şükela:  tümü | bugün
 • midemi bulandırmış bir habere konu olmuş belediyedir. evi olmayanı ev sahibi yapmışcasına mutlu, işsizlere iş bulmuşcasına gururlu. hani bir elin yaptığını öteki bilmeyecekti? lan alt tarafı 100 liralık yardım. ver geç işte neyin töreni bu. allah ıslah etsin sizi.
 • muhtacın sırtından şov yapmaya somut örnektir. iğrençsiniz harbiden.
 • toplu taşımada temassız karta geçmemekte ısrar eden belediye.
 • toplu taşımada temassız karta geçmeyen, geçemeyen, geçmeyi bir türlü beceremeyen vizyonsuz belediye.

  şehrin uzak mahallelerine (çaydaçıra, hilalkent, bahçelievler, doğukent, ulukent) temassız kart için herhangi bir dolum noktası yerleştirmedikleri gibi, beyaz masa birimine sorduğunuzda da cevap vermiyorlar. sonra bir sabah otobüse binmek istediğinizde artık nakit paranın geçmediğini öğreniyorsunuz. 14 kişilik dolmuşlarda 30 kişi yolculuk edip evinize, işinize varıyorsunuz.

  https://www.elazig.bel.tr/icerik.php?id=69

  350 bin kişilik şehrin toplu taşıma yükünü bir türlü uygulamaya koyamadığınız karta bindireceksiniz, dolum noktalarını şehir merkezinden başka yere koymayacaksınız, sonra altı tane elektrikli otobüsle vizyonerlik taslayacaksınız. geçiniz efendim.

  vizyonerlik paçalardan akıyor maşallah.

  (bkz: mücahit yanılmaz)
  (bkz: ebuaş)
 • dünya'da ilk defa 18 metre uzunluğunda, körüklü, bataryalı, elektrikli, 0 emisyonlu otobüsü elazığa kazandırmış belediye.üstelik bir dolduruşta 400 km yol gidip, km başına 10 kuruşluk elektrik harcıyormuş.