• bahsedilen olayın korkunçluğu içerisinde kurbanın kadın olması ikincil önemdedir. malesef bu suçu işleyenler için kadın erkek farketmiyor. bu da işin ayrı bir acı yönü.
  • korkunç olduğu doğrudur. daha korkuncu ise alacakları (!) cezadır. beteri de var ; türkiye'de kadın olmak !

(bkz: bugün 23 nisan neşe doluyor insan)
  • bırak ülkeyi, dünyadaki cehalet her gün mide bulandırmaya yetiyor. her gün emperyalizme, faşizme, kapitalizme falan lanetler ediliyor da ahlaksızlık falan diye, şu kara cahil yaratıklardan daha masum gelmeye başlayacak diktatörler, katliamcılar falan ondan korkuyorum.

işin acı yanı dünyanın dört bir köşesinde benzer acılar yaşanıyor her saniye. şu kıza yapılanlarla misal ruanda katliamında çocuklara yapılanları karşılaştırmaya çalışıyorum her seferinde insan denilenin ne kadar canavar olduğu sonucu çıkıyor. her biri ayrı ama denk kulvarlarda milyonlarca canavar. küfür mü edersin beddua mı edersin, yoksa lanet etmeye bile değer görmez misin.
    her şeye inancımı kaybediyorum zira gün geçtikçe çoğalıyor canavarlar ve vahşetleri.
  • kamuoyu kusuruma bakmasın ama linkte geçen "15 kişinin, 5 yaşındaki kıza 6 yıldan beri cinsel istismar ve saldırıda bulunması" tabiri bu saatte algımı sarstı. takıldım kaldım oraya. anne karnındayken mi başlamışlar. yok değilse kafam güzel ihtimalini de kabul ederim. olayın iğrençliğine hiç girmeyeceğim.

tanım: iğrenç olay.

edit: düzeltilmiş.
  • iğrenç insanlar tarafından yapılmasına rağmen suçluların cami ve elazığ olduğu istismar olayıdır.

kentlerin fişlenmesi ve her tecavüz vakasında insanların inançların hedef alınması da ayrı bir şiddet türüdür.
  • muhtemelen tatmin edici cezalar almayacak sapıklardır. 68 yaşındaki mahlukat ise yaş itibariyle alacağı küçük cezayı bile dolduramadan geberip gidecektir.

bu tarz yaratıkların uzun vadede gün ışığı görmeden farklı cezaevlerinde becerilmekten beli kırılıp, kırıldıktan sonra da becerilmesine devam edilmesi sureti ile müebbet yatmalarını isterdim ki buna ne yasalar müsait ne de cezaevlerindeki herkes bunları becerecek kadar midesiz.

dindar değil deccaldir bunlar. cennetten kovulmakla kalmamış cehenneme bile yaklaşamamış şeytandan beter mahlukatlardır. sadece bunlar değil bilip susanlar, yardım etmeyenler, sinsi sinsi sırasını bekleyenler de aynı mahlukatlardır.

göreceğiniz tek ışık cehennem ateşi olsun demekten başka birşey de gelmiyor elden ki bu daha acı. kafese koyup sirk hayvanları gibi şehir şehir dolaştıracaksın...
  • haberi okurken ağlamayı, sinirlenmeyi, şaşkınlığı bir arada yaşadım çaresizce. bu hikayenin her yanı kötü, her yanı aşağılık! cami yaptırınca kötülük gelmez, yardım istenilince daha kötüsü olur, sessiz kalan onlarca insan ve çaresiz, savunmasız bir çocuk. ulan orospu çocukları, ulan şerefsizler hiç mi vicdan yok, hiç mi merhamet yok lan sizde! ya çocuk daha kendi bedenini tanıyamadan, kendi kişiliğini bile bulamadan, siz onun her mutlu anını elinden çaldınız. bu çocuk büyünce, birine aşık olduğunda elini tutarken bile neler geçirecek içinden, ileride kendi çocuğuna severek bakanlardan, dokunanlardan tiksinecek belkide.. abim bile bana bunu yapmışken, başkaları neler yapar demeyecek mi? ona samimice uzanan her eli, acaba diyerek itmeyecek mi? kendi kardeşimize, çocuğumuza, çok yakınımıza olsa ne yaparız diye düşündüm, düşünürken bile kahroldum. çok acı, çok üzücü, çok kırıcı. ulan orospu evlatları, hapishanede önce yağlı kazığa oturtup, sonra teker teker sikerler inşallah sizi. nefret ettirdiniz be!
  • içeriğini okuduktan sonra konusunu teşkil eden mahlukların yaşadığı köyü haşere ilaçlama servisi vb. aracılığıyla tekrar insanın yaşayabileceği bir coğrafyaya çevirme ihtiyacını doğuran habedir.
hesabın var mı? giriş yap