• takdir edilesi başlıklar açtığı gibi, başkalarının açtığı takdir edilesi başlıklara takdir edilesi entryler giren takdir edilesi user.
  • ben sana erkeklerle konu$mayacaksin demedim mi? sozluk erkek dolu. tobe tobeee.
    neyse; guzel insan, kafa insan, arabasiyla gorenlerin aptala dondukleri insan, azimli insan. gecenin 4'lerinde gulmekten yerlerde yuvarlandigim, adinin manasina hasta oldugum $irin $ey...
  • zaman zaman guney kasabalarinda minibuscu dovmeye tesebbus eden, zaman zaman yanindaki suruculeri gaza getirip onlarin kirmizi isikta gazi koklemelerini saglayan, yemek artigi kalmasin diye her yuttugu lokmadan sonra bicagi yalayan, takma kirpik taktigindan suphelenilen, yeri gelse de cogu zaman soylemek istedigi laflari soyleyemeyen, her telefon cevaplayisinda; sanki uc yildir konusmuyomuscasina heyecanli bi bicimde telefonu acan ve konusan, alllloooow deyisiyle kulaklari patlatan, utaninca elini kolunu nereye koyacagini bilemeyen, her turlu garip turkce sarkiyi bildigi halde asla bu tip seyleri dinlemedigini iddia eden, her turlu hayvandan deli gibi korkan ve hatta bu yuzden gonul rahatligiyla yuzemeyen, benim az once bu satirlari yazarak bazi komik taraflarini biz dunyali fanilerin ogrenebilmesi icin ortaya doktugum lolipop tadinda, pudra sekeri, karamel dost.
  • bu gun itibariyle dogmus hatun kisi. iyi ki bogdun diyoruz, kendisine buradan selam ediyoruz.
  • almanya fatihi.
  • evde dolapta saklamak istiyorum ben bunu, ya da marketlerde de vakumlanmis paketler halinde bulunabilmeli. daralma durumunda bir bardak suya karistirip icmeli antidepresan niyetine.
  • yeni sac rengi ve nefis sac kesim modeliyle gonullerimizde bir kez daha taht kurmasini basarmis, melek yuzlu dostum.

buradan sanatini konusturan kuafor erdal beye, eleqtra'mizi daha bi guzel yaptigi icin eline saglik diyoruz... tebrikler, tesekkurler.
  • londra'yi komsu kapisi yapmis kisi. kah istanbul'da taksim'de, kah trafalgar'da, knightsbridge'de.
  • kirk gun kirk gece suren dogum gunu kutlamalarinda, dreacena ile soyledigi sarkiyla bizi sesine hayran birakan, istanbul radyosu sanatcilarindan ve esentepe - etiler esrafindan vedat cetinkaya'nin bile agzini bir karis acik birakip ah hah hah hah seklinde kahkahalar atmasina neden olan, bir dakika bile yerinde oturmamis, uzerine guller serptigimiz, mutluluktan hop oturup hop kalkmis insan + sirinlik muskasi.

yalniz galiba mikrofonun sesi biraz kisikti. bunu da belirtmeden gecmeyelim.

ayrica bakiniz degerli sair eddie vedder, black adli siirinde kendisinden nasil bahsediyor:
    i know someday you'll have a beautiful life, i know you'll be a star.
hesabın var mı? giriş yap