• müzik olarak anlaştığım ve yanındayken sıkılmadığım nadir insanlardandır. birlikte güzel turneler geçirileceğini tespit etmişimdir.
    (bkz: gatto)
  • olağanüstü bir sese sahip, ileride isterse çok başarılı olacağına inandığım insan. vakti zamanında tanımış olmam iyi olmuştur hatta değeri bilinecek bir şeydir.*
  • bugün itibariyle pazartesileri yayınlanacak olan star akademi yarışmasının katılımcısı, ufacık tefecik içi dolu turşucuk. mükemmel bir sese, 25 yaşında olduğuna inanamayacağınız bir bıcırıklığa sahip başkent üniversitesi konservatuarını birincilikle bitirmiş ve yarışma sayesinde de harika bir kariyere adım atmış olan şirine.
  • star akademi yarışmasının her anlamda başarılı olan tek yarışmacısı. ama yarışmayı kazanır mı, halk ona hak ettiği kadar oy verir mi bilemiyorum.
  • 2. hafta (nil karaibrahimgil'in bu mudur) ki performansında, yarışmacı değilde, programa konuk olmuş yabancı bir yıldız gibiydi.
  • 2. hafta kahküllerini yana sıyırarak kendisinden beklediğim çıkışı yakalamıştır.
  • geçen hafta bir buzdan şato söyledi ki evlerden ırak. çocuk gibi söylemek farklı yorum katmaksa, evet siz haklısınız ve kızın mükemmel bir yorumu var. ama bence hiç de öyle değil. çok kötü. gerçi diğerleri çok mu iyi ? yoo. ama bu da iyi değil.
  • katy perry çakması bile değil. nasıl bu kadar beğeniliyor anlamıyorum.
  • katy perry at suratlı iken kendisi fare suratlıdır. sırf benzetmeler aynı türden olsun diye fare suratlı dedim, yoksa fare suratlı değil. ama katy perry nedir allah aşkına. katy perry bildiğin su aygırı. kasa desen bedford'dan hallice. elif yoldaş, sevimli bir tip. sesi de diğer yarışmacılara göre çok daha iyi. katy perry'ye benzetenler de ertuğrul özkök ve mahdumları kategorisindedir benim gözümde.
  • sesi cok guzel kendi de pek bir sevimli bir kiz. bu siralar kendisine olmadik sarkilar seciyorlar sonra da niye soyleyemedi oluyor. degmesin ellerimiz sahaneydi, neyini begenmediler belli degil. simdi de tuttu firlatti secmisler tuttu firlatti ne ya? elif sen modelden vegadan soyle guzelim, birak bunlari...
hesabın var mı? giriş yap