• transfer şikesi diyen ahlak yoksunları neredeler acaba?
  • bu nasıl bir ezikliktir, nasıl bir aşağılık kompleksidir anlamak mümkün değil. çocuk bu sezon ligde 38 maçın 37'sinde kadrodaymış, 26 maçta görev yapmış, adam diyor ki kiralık gönderecekleri için sözleşmesini uzatmışlar. aynen öyle bebişim, kiralık gönderecekleri adamı 26 maçta oynatmışlar.
  • vedat’ı lazio’ye şike ile kitlemeye çalışan fener’in ipliği pazara çıkmasın diye ali koç’un ilişkilerini devreye sokup sözleşme uzattırdığı çöp.

böylece “elif elmas transferi şike değil demek ki” diyeceğiz.

yer mi ekşi sözlük galatasaray whatsapp grubu he.
  • --- spoiler ---

top tutamayan, şut atamayan, pas veremeyen bir adet gerizekalı.

--- spoiler ---

debeye girmiş entrynin yazarının, eljif fb'de oynarkenki görüşleri bu.

güzel kardeşim senin troll taklidi yapman gerekmiyor, sen doğal davran zaten en baba trollü cebinden çıkarırsın *

(bkz: #84489641)

görsel

edit: lol şimdi de bana gerizekalı demiş, alışkanlık herhalde. iki yıl sonra beni de övmeye kalkma sakın kardeş
  • alo gattuso ben emre abin. elifin sözleşmeyi 5 yıl uzat
  • bu sezon katakulliyle 7 numaralı formayı giyecekmiş. ben de geçen limanda bir gemi dolusu beko çamaşır makinesi görmüştüm. meğer ali yine bişeyler çeviriyormuş.
  • yeni sezonda 7 numaralı formayı giyecek olan napoli futbolcusu. koçum benim be. ali koç baskanim basmış parayı yine demekki. saka bi yana, transfer sikesi diyen himmetciler buna ne kılıf uyduracak çok merak ediyorum.

edit: imla
  • napoli'de oynadıkça suriyelileri çıldırtan futbolcu.
    https://twitter.com/…tatus/1309039868962455552?s=21
  • genoa'ya karşı golünü atmış. ali koç yine para vermiş anlaşılan.
  • ali koç derbi günü dahi boş durmamış, parayı bastırmış ve genoa'ya golünü attırmıştır.
hesabın var mı? giriş yap