• geçen sene doların 4.29 olacağını söylemiş abd'de yaşayan yatırım danışmanı profesör.

bu adamı takip etmek lazım.

dolar 4.29 olacak
  • devamlı cemaat artıklarını rt'leyen şahıs. muhtemelen kendisinin de bağı var, dün aykut erdoğdu'ya sövüp sola acıyordu. 0'ı tüketmiş cemaat uzantısı kendisine acısın bir zahmet. sonra...
  • twitter başlık fotosu, f-serisi 1 usd olan abi.
  • bıyıkları osman tanburacı'yı döver.
  • adam bilmiş hacı, ulen zamanında dinlemedik. dolar 4.29 tl olacak diyor hala.
  • adam fetöcü çıktı rıza baba..
  • şimdi dolar için 5 tl yi geçer diyor hayırlısı bakalım.
  • bu kisiyi az once youtube vasitasiyla tanidim. ekonomi okumus biriyim ve muhalifim. keske kendisi dedigi kadar kendi fikirleri ile konusan biri olsa diyorum zira kendisine feto'cu olup olmadigini sordugumda, twitter'dan bloklamis bir kisidir. bu arada 2015 yilinda bir sene sonra dolar/tl 4.60 olacak diyen bir yorumu vardir ki bu bile iskembei kubrayi ciddi sekilde kullandigini gosterir.

ben gercekten iyi piyasa okuyucu ekonomist usd yorumlari ararken bu kisiye denk geldim. kendisi aklini feto'ye kiralik vermis olma ihtimali yuksektir. bu sebeple sizde tamamen gercegi arayan bir kisiyseniz ilgili zatin feryat figan yorumlarindan benim gibi etkilendiyseniz, hicbir modeli olmadan calistim buldum 5 olur yorumunun alti bos oldugunu ve feto'cu bir kafayla yapmis olma ihtimalini aklinizdan cikartmayin. bilim arayalim, bu adamda hamaset gordum suana kadar. farkli bir durumla karsilasirsam guncelleme yazarim.

tek merak ettigim zor ama 3 ay -6 ay sonra dolar/tl ne olur onu bulmak.. memlekete o kadar bitmiski bir yerde siyasal islamcilar biryerde tarikat hocasina tapan azbiraz okumus tuhaf kripto ajanlar var..memlekette duzgun adam kalmadi.
  • türkiye ekonomisiyle alakalı kötü tabloyu yorumlarken yüzünde gülücükler açan kişi.
hesabın var mı? giriş yap