şükela:  tümü | bugün
  • az önce binali yıldırım'ın açıkladığı bayram müjdesi. emeklilere her bayram bin lira ikramiye verileceğini söyledi canlı yayında.
  • ne yapacağını şaşırdılar. seçim promosyonları bittikten sonra hortumla geri alırlar diye düşünüyorum.
  • hayırlı olsun;takvim gazetesi almışsın kardeş.
    pardon,pardon.
    bu sefer binali'nin müjdesiymiş.
  • anketlerden istedikleri sonuçlar gelmeyince birden halkını düşünen, vatandaşına müjdeler veren kararlar almaya başladılar.

madem cumhur ittifakı’nın oy oranı %65, o zaman nereden çıktı bu müjdeler sevgili hükümet? daha dün kılıçdaroğlu’na bayramlarda emeklilere çift maaş ikramiye vereceğini taahhüt ettiği için, bol keseden sallıyor, kaynak nerede, bu ekonomiden anlamaz diye dalga geçen siz, bugün ne oldu da birden emeklilere yılda 2 kez ikramiye verecek duruma geldiniz?

kaynak nerede sevgili hükümet?

tarzan zorda mı yoksa?

ne yaparsanız yapın, politikalarınız beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor. dolayısıyla size yine her zamanki gibi benden oy yok.
  • emeklilerle yetinmeyip bütün fakir fukara , garip gurebayı da içine alan bir ikramiye olsa (yani beni) çok daha güzel bir haber olurdu.
  • 2 ihtimal var ya bunlar gene seçilecek ve zaten içine ettikleri ekonomik sistemde seçim için dağıttıkları paraları vergilerle bizden çıkaracaklar ya da yeni gelen hükümet çok kötü bir ekonomik enkaz devralacak ve ekonomi düzelmezse onlardan bilecek halk ve akp geri gelecek. bu ne amk...
  • ölme eşeğim, ölme, yaz gelince yonca yersin demenin siyaset dilinde söylenmiş hâli.

her seçimde vaad edilen onlarca şeyden biri daha. ben bunu oltanın ucuna takılan yeme, bu yeme atlayanı da kefale benzetiyorum. yalan mı?
  • binali yildirim'in bakanlar kurulu sonrasi aciklamanin ozeti: kos vatandas kos, batan geminin mallari bunlar!