• kendisi, yardımcısı, danışmanı, eltisi, çantası, başörtüsü, pardesüsü, ikinci çantası, su şişesi, ayakkabısı vs. hepsi ayrı araçlarda ise normaldir.
  • 40 araç, 1 ambulans, hadi 1 kirpiyi de anlamaya çalışıyorum ama 2 tane afad aracı nedir ya dediğim konvoy.
  • hic bitmeyecek sandim. adeta konvoyu izlerken yaşlandim.
    tıp kongresinde konusma yapan, ilkokul mezunu tesbiti ise muazzam.
  • son gecen sahini saymazsak 46.
  • okuma yazma bilmek yeterli
  • ilçede konvoyu besleyecek yeterli polis memuru olmadığı için çevre illerden personel takviyesi yapılmış gibi duran konvoydur.

en arkadan gelen hacı scooterlı abi, efsanesin, beni bul yiğidim.
  • babamın kanser olduğunu öğrendik. tanının konması 1 ayı buldu üniversite hastanesinde, çok üstelemesek ve paralı randevu almasak, tomografiyi paralı haftasonu çektirmesek en az 2-3 ay sürecekti.

10 kere hastaneye git gelin ardından 1 ay da adamı evde ameliyat sırası beklettiler. şimdi de kullanması gereken ilacı söylemedikleri için tarihi yine yandı. kendisi bu ülkeye 30 yıl öğretmenlik yapmış bir emekli devlet memuru.

inşallah allah çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkarır. başka sözüm yok.
  • 41. araçtan sonra kadraja giren moto kurye gülümsettin bin...o da konvoya girmiş. kimin pizzasıysa giden, güvenle ulaştı adrese.
  • 40 araçtan sonra saymayı bıraktım. siyasal islam, başkanlık sistemi falan derken böyle işte.

var mı başka örnek gezegen üstünde?
  • ilkokul mezunu bir kadın için fazla iddialı hareketler bunlar..
hesabın var mı? giriş yap