şükela:  tümü | bugün
  • instagram da takip ettiğim tek fitness antrenörü.nedenini bilmiyorum ama paylaşımları en çok ilgimi çeken bu adam.ayrıca emir'in mutfağı adı altında yaptığı yemekler de çok lezzetli gözüküyor.çarşambaları patatesli omletinin hastasıyım.son zamanlarda protein tozu meselesinden ekranda çıkan doktorlara epey bir sinirlenmiş gördüm onu genelde yapısı sakin çünkü.

ve evet ragnar'a gerçekten benziyor.
  • gerçekten çok bilgili ve fitness ile uğraşan diğer antrenörlere nazaran çok farklı bir antrenman metodu izliyor. örneğin tek antrenmanda 10 set squat yapıyor, omuz ve sırt gibi bir günü toplamda 5 veya 6 hareket ile bitiriyor. gecenin 2 sinde yarım kilo patates ile omlet yiyor var da var. ama yaptığı şeylerden verim almasını biliyor ki vücudu yaptığı şeylere cevap veriyor ilgiyle takip ediyorum kendisini.
  • iyi hoş güzel de fazla asabi olan insan.
  • savaş hoca gibi bu sporda saygı duyduğum,izlerken ve bilgi alırken keyif aldığım,emeğine,azmine,ailesine ve takipçilerine olan samimiyetine ve verdiği değere hayran kaldığım hocamız.
    her zaman takipçisiyiz.
    bi sırbistan kabusu yaşadı hocamız o da hem ona hem ailesine nazar boncuğu olsun.
    patlatalım hocam,devam.
  • https://youtu.be/50msfu5h6uq

şu videoda tahribat reis salonlarda ilaçları yağ yakıcı diye satıp insanların hayatları ile oynayan yavşaklara ayarı veriyor.

bu sporun pis yanlarını çatır çatır konuşup takipçilerinin sağlıklı bir şekilde büyümesini isteyen hoca. tahribat reis en samimi hocadır, kraldır

buralara bakıyorsundur emir abi, saygılar

boooooom!