şükela:  tümü | bugün
 • instagram da takip ettiğim tek fitness antrenörü.nedenini bilmiyorum ama paylaşımları en çok ilgimi çeken bu adam.ayrıca emir'in mutfağı adı altında yaptığı yemekler de çok lezzetli gözüküyor.çarşambaları patatesli omletinin hastasıyım.son zamanlarda protein tozu meselesinden ekranda çıkan doktorlara epey bir sinirlenmiş gördüm onu genelde yapısı sakin çünkü.

  ve evet ragnar'a gerçekten benziyor.
 • gerçekten çok bilgili ve fitness ile uğraşan diğer antrenörlere nazaran çok farklı bir antrenman metodu izliyor. örneğin tek antrenmanda 10 set squat yapıyor, omuz ve sırt gibi bir günü toplamda 5 veya 6 hareket ile bitiriyor. gecenin 2 sinde yarım kilo patates ile omlet yiyor var da var. ama yaptığı şeylerden verim almasını biliyor ki vücudu yaptığı şeylere cevap veriyor ilgiyle takip ediyorum kendisini.
 • iyi hoş güzel de fazla asabi olan insan.
 • https://youtu.be/50msfu5h6uq

  şu videoda tahribat reis salonlarda ilaçları yağ yakıcı diye satıp insanların hayatları ile oynayan yavşaklara ayarı veriyor.

  bu sporun pis yanlarını çatır çatır konuşup takipçilerinin sağlıklı bir şekilde büyümesini isteyen hoca. tahribat reis en samimi hocadır, kraldır

  buralara bakıyorsundur emir abi, saygılar

  boooooom!
 • emir hoca tam gaz harika videolar çekmeye devam ediyor. bizleri bilgilendirip boomluyor :) bu arada hocamızın eşi başak hanıma videoları çektiği için burdan da teşekkür ederiz. seviliyorsunuz inalbay ailesi.
  https://www.youtube.com/watch?v=cbzdpc7fpv8
  edit: bu adam varya harika bir adam birini hiç tanımadan sevmek, saygı duymak gerçekten büyük başarı gerektirir.
 • kendisini personal trainer olarak adlandırıyor.

  internet üzerinden kişiye antrenman programı, beslenme planı vs sunuyor. 4 haftada bir de email yoluyla fotoğraflara bakıp gelişimini takip ediyor.

  tüm bu çok büyük emek gerektiren işler içinse

  6 haftalık 400 tl

  3 aylık 610 tl

  6 aylık 830 tl

  12 aylık 1380 tl

  ücret talep ediyor. ne diyim hayırlı işler.
 • kendisini takip ederdim ta ki, birkaç sene önceki storylerinde araba kullanırken tavuk pilav yiyip, videoya çekip ve bununla övündüğünü görene kadar. kas yapıcam diye bu kadar da ruh hastası olunmaz. kendisine sorsan "hastasıyız bu işin booomm hede hödö" diye motivasyon kasar. zerre saygı duymam bu kadar kafayı bozmuş birine.
 • para verilip ders almanızı önermediğim, kendisine hoca diyen ancak çok ama çok asabi olan kişidir.

  maalesef kendi bildiği doğrular çok ama çok önde geliyor. senin bildiklerine önem vermiyor. onun söylediğini yapmazsanız eğer siz yanlışsınızdır. hiç bulaşmaya gerek yok.
 • özellikle beslenme konusunda çok tutarsız açıklamaları var. bugüne kadar proteinin dibine vururken son videosunda fazla proteinin gereksiz olduğunu söylemeye başlamıştır. zaten steroid kullanan birinin kendi vücudunda gözlemlediği değişimlere göre, bugüne kadar hiç kimyasal kullanmamış insanları yönlendirmesi bana yanlış geliyor. adamın ilaçlı vücudunda protein sentezi zaten tavan yapmış, su içse şişecek durumda. doğal besinlerle vücut yapmaya çalışan bir kişinin vücudundaki protein senteziyle kıyaslanabilir mi?
 • yazın yaklaşmasıyla beraber , hormonlu domateslerini ön sıralara dizen manav edasıyla "dopingli" before after fotoğrafları paylaşarak müşteri toplamaya çalışmaktadır.

  geçiniz.