• trafik ihlali yaptıkları gibi, orta şeritten giderek yaptıkalrının yanlış olduğunu onlara hatırlanlara da dağdan inmiş ayı gibi davranan isnansılar. yaptıkları ihlali durdurmaya çalışanları (ben):
    -lan ortadan ne gidiyon adam gibi ya sağdan git ya soldan
    yaptıklarının ihlal olduğu hatırlatılınca:
    -cezasını ben ödüyom sana ne ya da
    -sen polis misin (oha lan polis orta şeritten gidip arkadakilerin gitmseni önleyerek mi insanaları kurallara uydurmaya çalışıyo)
    diğer sürücülere karşı haksızlık olduğunu söyleince:
    -e sen de git ozaman kardeşim
    gibi homurtularla karşılık veririler. önünüze arabayı bir anda kırıp aklı sıra siz ders vermeye çalışırlar ya da sellektörle yol isteyerek sola geçmenizi isterler. şimdi anlıyor musunuz ey ayılar, neden yüzde bilmem kaçınıza aptal denildiğini, neden avrupa bilrliğine giremeyecek kapasitede olduğunuzu ya da sizin laftan anlayacak beyniniz olmadığı için en iyisi mi başlığa bakın. kendinize çok yakın bulacaksınız.

edit: bir kısım zavallılar kötülemeye devam edin, insan hayatına verdiğiniz önemi de gösteriyor aynı zamanda bu. linkteki video'da siz de olabilirdiniz, ozaman da o sürücü gibi kaçıp devam edeceksiniz muhtmelen...

http://www.radikal.com.tr/…17.04.2011&categoryid=77
  • trafiğe çare bulmayan orospu çocuklarından daha masumdurlar.
  • bizim aileden çok çeken hayvanlar sıralamasında ilk 5 yapar bunlar. şöyle ki;

annem sağ koltukta oturuyorsa arabayı kullanana sağ şeride geçmesini söyler, sonra camını açar ve kolunu camdan çıkarır. böylece annemin kolunun arkasında, yani emniyet şeridinde uzunca bir kuyruk oluşur. koluna fazla yaklaşan olursa camdan telefonunu çıkarır ve ekranındaki 154 yazısını gösterir eli arama tuşunda.

eğer annem araba kullanıyorsa aynı şeyi ben yaparım, annemin yolundan yürüyorum ve bundan büyük zevk alıyorum. umarım dayak yemem bir gün.
  • karda kışta bizler tin tin yolumuzda giderken; hepimizden uyanıkmış gibi, hepimizden daha çok acelesi varmış gibi, hepimiz enayiymiş de o sütlü keçinin mor oğlağıymış gibi yanınızdan basar gider. hiç demez ki, şimdi arkasından ne küfürler ediliyor. mesela bu başlığı sol framede okuyan binlerce insan kendisine küfür etti.

sen de mi emniyet şeridinden gittin? o zaman bu küfürlerin bir kısmı da senin için gelsin..

işbu entriye cevap olsun diye "peki ya gerçekten acelesi varsa, ya hasta annesini son kez görmeye gidiyorsa" falan yazanların tümü beyinsizdir.
  • meclis kararıyla "orospu çocuklarına" tahsis edilmesi gereken yol, yolları vatandaşa bırakan ve devlet kavramını yollardan silen yurdum polisi bu "çocuklara" göz yummak yerine çocukların anneleriyle mesleki! yoldan ilişki kurmalıdır.
  • sadece para cezası ile değil, cinayete teşebbüsten de yargılanmaları gereken orospu çocuklarıdır. daha önce de emniyet şeridinde bu orospu çocuklarının yarattığı ölümler vardı, bugün bir yenisi daha eklendi;

http://www.hurriyet.com.tr/…em/17563133.asp?gid=381
  • türkiye'de km2'ye düşen ortalama emniyet şeridi ihlali yapan orospu çocukları sıralaması yapıldığında görülür ki; en yoğun yaşadıkları şehir istanbul'dur. güzergah olarak ta e5'te emniyet şeridi olmadığı için genellikle tem otoyolunu kullanılar.
  • bi de köprüye yaklaşınca sağdan senden yol bekler vermeyince de sinirlenir bu orospu çocukları. ben mümkün olduğunca yol vermem sağ camı açarım orospu çocuğu diye suratına da söylerim. bu hırlaşmadan dolayı bikaç kez kaza tehlikesi atlattık ama olsun, durmak yok yola devam.
  • bunların bir versiyonu da emniyet seridi olmayan yerlerde bile kendine emniyet şeridi yaratanlarıdır. bunlar, yolun en sağında bulduğu her deliğe kafasını sokup, gördüğü her boşluğa direksyon kırıp alternatif yollar üretirler. siz de çok yaratıcı küfürler üretip kendinize şaşarsınız.
hesabın var mı? giriş yap