4198 entry daha
  • ceza da aldığına göre, artık fenerbahçe başkanı olmak için tüm özelliklere sahiptir. yolun açık olsun tosun adam.
  • mapus damından çıkar çıkmaz ağlak sempatizanları tarafından mağdur gösterilecek ve baştacı edilecek ırkçı. bu yandaş medya öyle birşey ki, bu adamı haklı bile çıkarırlar.
  • yaptığı arabesk edebiyatı işe yaramamış tescilli ırkçıdır. hani demişti ya basın toplantısında "ben eğer ırkçılık yaptıysam şu kalbimi buradan söküp alın" gibi bir şey. ama yok, tutmadı maalesef. şayet kendisinde toplu iğne başı kadar utanma varsa, mesleği bıraksın. sanmıyorum bırakacağını ama olsun biz de yine de tavsiyede bulunalım.
  • hakkında yıldırım demirörenin yorum yapmasını beklediğim kişi. melo'nun dili hakkında konuşuyordu beyefendi buyursun burdan konuşsun biraz da.
  • telefon melodisini https://www.youtube.com/watch?v=v6zaxres0m0 yapması gereken futbolcu.
  • aldığı ceza uluslararası basında da yankı bulmuştur.

bbc

dailymail

reuters

yahoo
  • isin kotusu, irkciliktan ceza aldigi haberini veren uluslararasi kaynaklarda "fenerbahce's emre belozoglu" demiyor; herkes "turkish international emre belozoglu" diyor. bu olay yine turkiye'nin uzerine yapisiyor.

ne bicim bir kanserse su camia, sike yapar, ihale tum ulkeye kalir; irkcilik yapar, ihale tum ulkeye kalir.

ha, bu arada, tff'nin yonetmeliginde irkcilik yapmanin cezasi 4-8 mac arasi iken, kendisi sadece 2 mac ceza almisti. onun da neden verildigini kimse anlamadi. irkcilik diyemediler cunku... tipik demiroren federasyonu karari iste.

bu arada, iki yil once neden akillarina gelmedi acaba "emre'ye ceza veremezsiniz, once mahkemenin karar vermesi lazim, sonra yargitay, ardindan cas, isvicre federal mahkemesi ve avrupa konseyi!!!" demek? ya da "midemden rahatsizim, doktor muz ye dedi, ben de surekli yanimda muz tasiyorum"a benzeyen bir aciklama da yapabilirdi.

oysa yanina yobo'yu da laip "bakin benim zenci arkadaslarim da var" temali basin aciklamasi yapmisti.

o yobo da hic utanmamis anlasilan... tipki webo'nun utanmadigi gibi gecen sene...

tepeden tirnaga birbirlerine cuk diye oturan bir camianin parcasi iste...
  • ırkçıdır. hem de en bayraklısından. tescillenmiştir.

zaten içinde fenerbahçe olan/geçen ve üstündeki sıfatı tescillenmeyen bişey kalmadı heralde ?
  • avukatinin dedigine gore irkciliktan degil, 6222 sayili sporda siddet yasasindan ceza almistir. tabi kisisel tatmininize engel olmak istemem, kafaniza gore takilin.

edit: dosyada irk, mezhep vs nedenli hakaret konusu var. demek ki avukat gazetelere aleni sekilde yanlis bilgi veriyor. bu da bana ders olsun.
8611 entry daha
hesabın var mı? giriş yap