lehim ve havya ile mikrocip yapan adam

  • 4241
  • 23
  • 3
  • 0
  • 5 gün önce

harun tekin

https://twitter.com/…ekin/status/607638339290841089

ben bu kadar götü kalkıklık görmedim. adam orda kendince kelime oyunu kafiye yapmış. bu arkadaş da gelip adamı tehdit ediyor. hakaret yok bi şey yok. tey allam

edit: iş yerinde vs açamayan arkadaşlar varmış. onlar için keps: http://i.hizliresim.com/jy9n6o.png

edit 2: kendisi cevap vermiş beni troll ilan etmiş :) https://twitter.com/…ekin/status/611010563674648576

"10 günlük tweet, karşı tarafın özrüyle kapanan konu. bir anda hatırlanmış, ne kibrimiz kalmış ne kötü şarkılar. sözlükçüler; trollere dikkat"

o zaman açıklama yapmak şart oldu. normal şartlar altında ben de kendisi ile aynı dünya görüşüne sahip olduğumuzu düşünüyordum. ama söz konusu tivitten sonra bu fikrim değişti. gerçek özgürlükçü sizmişsiniz biz değilmişiz. bir de hala karşı tarafın özrüyle kapanmış bir konu olduğunu söylüyor. tehdit eden kendisi, özür bekleyen de kendisi. bu konuda özür dilemesi gereken tek kişi varsa o da sizsiniz. keşke o sözün muhattabı olan kişi özür dilemeseydi de ne deneyecektiniz görseydik hep beraber. böyle tehditle zorbalıkla bir de yüzsüzlükle durmadan protesto ettiğiniz adamdan ne farkınız kaldı.

insanlar beni troll olarak nitelendirebilir. kendi görüşleri. ama her hangi basit bir eleştiride karşı tarafı trolllükle suçluyorsanız bu da sizin karakteriniz hakkında ipuçları verir. benim kişisel olarak ne kendisiyle ne de grubuyla bir sorunum vardır.

ek olarak ben mor ve ötesi dinleyen bir çok şarkısını playlist'inde bulunduran biriyim. konserlerine de gitmişliğim vardır. fark ederseniz yorumlarımda şarkılarınızla ve grubunuzla ilgili bir şey demedim. şu gereksiz detayı da vereyim. hayatı boyunca hep sol partilere oy vermiş bir kişiyim.

sonuç olarak görüyoruz ki insanların mentalitesi aynı. ellerine fırsat geçince tehditten, zorbalıktan, yüzsüzlükten çekinmiyorlar. sanatçısı da böyle siyasetçisi de böyle.

zorunlu edit 3: niye olaydan 10 gün sonra yazdığıma takılanlar olmuş. kendisini takip etmiyorum bir rt ile timeline'ıma düştü. ayrıca ilgi çekmek gibi derdim olsaydı tam 00.00 da entiriyi girer ve ayrı başlık açardım.

son edit 4: kendisi özür dilemiş. https://twitter.com/…ekin/status/611203844152946688

son olarak; amacım linç oluşturnak ya da dikkat çekmek değildi. entiri giriş zamanından anlayabilirsiniz zaten. sadece birilerinin harun tekin başlığına baktığında bu olayı görmesini istememdi. zaten bu kadar tepki çektiğini de sabah gelen mesajlardan sonra anladım. harun tekin özür dileyerek kendine yakışanı yapmıştır bence. daha uzatmanın büyütmenin anlamı yok.

devamını okuyayım »
17.06.2015 01:58