• 1 paket kaşar peyniri, 1 paket salam, 1 kalıp beyaz peynir, 6'lı soda, 2 tane deodorant, 4 paket türk kahvesi: 200 tl kılçıksız. ehonomi çoh iyi ya, aşırı.
  • emiroglu baklavadan 6 tane baklava aldim.
    38 tl tuttu
    utanip iade edemedim amk.
  • 28 lira. allah affetsin yemek yedim.
  • eti kurabi 20tl. bisküvi 20 tl olur mu ya
  • 20tl, cüzdanımda nakit olarak sadece o kalmıştı. malum haftasonu yasak falan olacak, ben de dün çıkayım bir şeyler alayım dedim. cebimde sadece 20 tl olduğu için markete gidip kartla alayım dedim. markete giderken manavın önünden geçtim meyve sebzeler taze görünüyordu. markete girip, oradakileri görünce kararımı verdim. buradan yüklü tutacakları alayım. neyse patates soğan domates derken marketten çıkıp, manava geldim. bi yandan da utanıyorum elimde manav malzemeleri ama market poşetinde, arkama saklamaya falan çalışıyorum. sosyal mesafeye uyarak girdiğimiz sırada, sıra bana gelmişti. yeşillkilerden aldım toplam 7tl dedi. şeftali ile 15e tamamladık. kalanıyla da muz ver dedim. o kadar keyiflendim ki anca yeşillikleri alırım diye hayal kurmuştum oysa. ücretsiz ve ekstra bir ürün gibi geldi bana tadımlık miktarda da olsa aldığım meyveler.
  • hiçbir şey alıp markette 88 tl harcadim bugün.
    normalde, çok saçma bu başlığa yazmam, çünkü sadece aşırı bilgi içerikli başlıklara yazarım ama bu para içime oturdu bugün.
    hala bir şey aldığıma ikna olamadım çünkü.
  • bugün ödeme günüydü atölyenin. ne siz sorun ne ben söyleyeyim.
  • bakkaldan tam buğday ekmaa aldım 10tl..
  • çinekop balığı. 255.
  • acilden giriş yapmamıza rağmen 6 bin lira kadar bir para çıkışı oldu.

sağlığa harcanan para sadece acil testleri için asgari ücretin bile üzerinde. böyle durumlar için sorun değil elbette ama umarım muhtaç olmayız.
hesabın var mı? giriş yap