• karısı da 150.000tl kazansa.. valla iyi para!
  • redditte 2-3 haftadir yapilan ifsalar sonucu gordukki, kendisi catir catir icerik caliyor. hic bisey uretmiyor.

hayat gercekten cok garip. 400,000 tl hakedecek ne yapiyor merak ediyorum.
  • sen de burada entry gir. ekşi'de hatun düşürmeye çalış.
  • zorunlu edit; içerik patenti vs olmadığı sürece hırsızlık sayılmaz. youtube içerik havuzunda istediği videoyu çekmektedir. milyonlarca youtuber'ın yaptığından başka bir şey yapmıyor, yani video çekip youtube'a yüklüyor. izlemek ve izlememek, çocuklarınızı da uzak tutmak sizlerin elinde.

helali hoş olsun.
    adam hırsızlık veya dolandırıcılık yapmadan çok para kazanmanın basit bir yolunu bulmuş. izlemiyorum, takip etmiyorum ancak saygı duyuyorum.

tanım; çok paralar kazanan youtuber'lardan birisinin aylık kazancı
  • şaka gibi olay.türkiye'nin en iyi teknik üniversitelerinin birinden mezun ol.türkiye'deki en büyük firmalardan birinde mühendis olarak işe başla.aldığın maaş 4.000 tl.diğer tarafta üniversiteye gitme.5 sene sonra kendinin bile izleyemeyeceği videolar çek.aldığın para 400.000 tl.bu işte bir terslik var ama.

edit:entrylere bakıyorum yarısı aynı şeyi yazmış "sen de yap",hayır yapmak zorunda mıyım?yapmak istemiyorum.hiç düşünmeyelim mi onu anlamadım.
  • bu çocuk bu kadar kazanıyorsa acaba pewdiepie ne kadar kazanıyor*
  • @santablue videoyu yayınlayan elemanın hesabı sanırım. 40-50 bin görüntülenme de buradan alsa oh allah bereket versin. sanırım böyle başlıklar açıp bir gün sonra entrysini siliyor. hesabında hiç entry olmadığına göre tahminimde yanılmıyorum.
  • bir mühendis adayı olarak geleceğimi bir kez daha sorgulamama vesile olmuş ücret.
  • mühendis dediğin adam bir firmada çalışan bir elemandır. tependeki adam sana ne değer biçerse o maaşı alırsın. ya da kendi şirketini kurar, yaptığın işe göre kazanırsın. ki o zaman iş mühendislikten çıkar. pazarlaması, muhasebesi vs vs.

enes batur'u hiç izlemedim ama çocuk youtube'da video yapıp para kazanıyor. muhtemelen videoların yapımında yanında çalışan da vardır. onlar da işte eğitimli insanlar 4000-5000 alıyorlardır. kısacası kasa kazanır. para kazanmak için fikrin varsa kasa olursun. yoksa da bi firmada mühendis olursun, sana verilen işi yapar, başkasının biçtiği değer kadar para alırsın.
  • angut yeni nesil turnusolu...

çocuklarınızın tableti alıp neleri izliyoz diye kontrol etmenizi gerektiren etkin bir örnek...
hesabın var mı? giriş yap