şükela:  tümü | bugün
  • liglerin başlamasına yaklaşmışken iyice ihtiyaç haline gelen bir veritabanıdır. başka takımların maç başlıklarına gelip "ahaha" ile başlayan entry'ler giren, özel mesaj yoluyla küfreden, trollük denemeleri yapan ve son iki senedir sözlüğün maç başlıklarının çoğunu ele geçirip okunmaz hale getiren, birbirinden kalitesiz entry'ler ve favlar ile birbirini destekleyen bu güruha tek elden ulaşmak ve burayı daha okunur hale getirmek için yapılması gerekendir. bu veritabanı tüm beşiktaşlı yazarlar için değil, saygısız ve boş yer kaplayanları tespit etme amaçlıdır. görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
  • futbolla hiç işim olmaz ve hiç hazlanmam ama şu ayrımcı ve ötekileştirici çağrıyı görünce ilk engelleyeceğim yazar gliese 581 olacak. daha önce kimseyi engellememiştim; hayrını gör kardeş.
  • gliese 581 ile daha önceden katılmış olduğum listedir. maalesef başlığın ilk entrysi gözükmüyor. şükela modu sağolsun...
  • yukarıda söylenenlerin hiçbirini yapmıyorum ama beni de engelleyebilirsin kardeş

gerçeklerle yüzleşmek zorunuza gidiyor tabi.
  • vay amk resmen bize karşı haçlı ittifakı kurmuş amk un fransızları puahahahah. engellenecek beşiktaşlıları tespit etmek ney lan! zorunuzamı gidiyor bizden gerçekleri duymak. zorunuza mı gidiyor yıllarca sözde beşiktaşlı bir vampir gavat tarafından kanı emilen, kendi ayağına çelme takan, itip kakılan bir kulübün bugün türk futbolunun lokomotifi ve göz bebeği haline gelmesi. daha çooooook aglayacaksınız oglum.
  • (bkz: imo)
  • kaypak bir yazarin feryadi. bakin bu arkadas zamaninda benfica besiktas'i yenemezse hesabimi kapatirim demisti. kardes ne bu besiktas takintisi sakin ol cik bi hava al yazik ediyorsun kendine*.
  • (bkz: vicues)

(bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

ben artık yoruldum engellemekten. engelli listesi 600'ü geçti. bitmiyor, bitmiyor. tam bir engellemelik beşiktaş'lı yazarım, rica edeceğim beni şu listeye ekleyin ve engelleyin.