şükela:  tümü | bugün soru sor
 • chp grup başkanvekili engin altay'ın açıklaması. hani bu adamlar kötüydü, hiçbir iş bilmiyordu, torpille gelmişlerdi, di dı du dü?

  --- spoiler ---

  açıklanan kabineyle, akp ve kadrolarının, bunca emek veren, iyi yetişmiş, çok tecrübeli siyasi kadrolarının yürütmeden tasfiye edildiğinin görüldüğünü öne sürdü
  --- spoiler ---

  http://www.cumhuriyet.com.tr/…__lale_devridir_.html
 • "parlamentoda grubu bulunan bir parti genel başkanına, kimi milletvekillerine davetiye göndermemesi, 81 milyonun değil akp'nin cumhurbaşkanı olacağının net delilidir."

  hangi partinin genel başkanına davetiye gitmemiş? hangi vekillere ve de? o genel başkan ve vekiller bu ülkede kimi temsil ediyormuş? hangi zihniyeti temsil ediyormuş? hangi aklı temsil ediyormuş? kusura bakmayın da demokratik bir memlekette işte terörist bile aday olabiliyor ve seçiliyor yapacak bir şey yok. sonra da bu ülkenin demokrasi eksikliği olduğundan bahsediyorsunuz. ayıptır ayıp. terörist bile vekil seçiliyor. ve terörist o seçilmiş hali ile bile bu devlete zulümken ve fakat demokrasi gereği orada bulunuyorken, tercihe bağlı davetlere de bir zahmet cağrılmayacaklar. çünkü bu devletin cumhurbaşkanının davetini reddedecek olan bu teröristler bir de daveti reddetmekle hava atacaklardır. bu kozu kimse onlara vermez.

  yalandır yalan. övme değil sövme vardır. adam lale devri demiş... siz övdü demişsiniz... siz meseleyi çok yanlış okumuşsunuz...