lancome x

  • 1516
  • 3
  • 1
  • 0
  • dün

dıştan bakımlı içten pasaklı insan modeli

bakımlı olmanın hasar vericiliğini aşamamış normal bir insana karşılık gelen model: depresyona falan girildiğinde, "ay bişiler yap kendine, ne biliim saçını boyat" diyen ve sizin için üzülen eş dosta göre saç boyatmak bir bakımlılık işaretidir.* fekat ne vardır ki bu arkadaş kafatasımızı yakmak ve kavurmakta, üstelik bir de kaşındırmaktadır. saç diplerimiz içten içe kendilerini pasaklı hissederlerken, saçlarımız ahenkle dans etse ne etmese ne...

bir de kendisini kötü hissettiğinde bakıma balyaja veren arkadaşlarımız vardır ki kendilerini paspal gördük mü biliriz ki mutludurlar, seviniriz onlar için. ruhları paspas değildir artık varsınlar pasaklı olsunlardır!

o uzaktan bakımlı yakından pasaklı insan modeli konusunda ise, biraz daha dikkatli olmak gerekir. zira genç nüfusuyla hiçbi batı ülkesinde* göremeyeceğimiz çekicikteki türkiye şehirlerinin genç ve güzel kızlarının büyük bir çoğunluğu, aynen televizyondaki çekicilik yarışı içersinde bulunan hatunlar gibi, hatta onlardan daha iyi görünmekte hiçbir zorluk çekmemekle beraber bütün gün eşek gibi çalışmaktadırlar ve on kişi bir arada oturdukları evlerinde hayallerimizin banyo koşulları olmayabilmektedir.

devamını okuyayım »