şükela:  tümü | bugün
  • 80 yıllarda geceleri trt 3 de program yapan (bkz: gecenin getirdikleri) bir amcamız. rahmetli oldu yanılmıyorsam.
  • "dire straits ve topluluğundan dinliyoruz"
    "pink floyd ve arkadaslari seslendiriyorlar"
    gibi unutulmaz anonslar yaptıgı sanılan merhum radyo dj'i.
  • sadece sarki aralarina girerek yaptigi anonslarla; yedi sekiz ay boyunca hemen herrr programinda muttlaka last night a dj saved my life ve billie jean'i calisiyla; sarki sozlerini, sarkidan bir iki dize daha ilave ederek siir gibi okuyusuyla kalplerimizde mustesna bir yer edinmiş eski toprak trt dj'i.. ozellikle yabanci muzik arsivini radyodan gelisim oxford ingilizce ogrenme kasetleri uzerine kaydettigi sarkilarla olusturanlar kendisini gayet iyi hatirlar..
  • ingilizce plaklar yaptığı ve yeni piyasaya çıktığı dönemde, barış manço'yu -türk olmasına ihtimal vermeyerek- "bari manso" diye anons eden adam.
  • davudi bir sesi vardı. belli ki bir dönem batı müziğini takip etmişti ama billboard listelerine yabancıydı. yine de bu kulvarda kalmayı tercih etti. tabii o dönem öyle bir dönemdi ki, batı listelerinde neler olup bittiğini sapık gibi takip eden pop müziğe aç bünyeler, trt3'te necdet calp bile pop müzik programı hazırlasa gocunmadan dinleyecek durumda idiler. işte bu şartlarda çok geceler engin arman'ı dinlemiş, bilmediğimiz bir şarkı pek çalmamasına rağmen yine de "belli olmaz. bakarsın allah şaşırtır da bir şeyler çalar" umuduyla radyonun başında demirlemiştik. cyndi lauper'a takmıştı yalnız bir ara, yanlış hatırlamıyorsam.
  • unutulmaz bir dj ve prodüktör. bir dönem çok önemli kayıtların da prodüksiyonunu yapmış. son dönemlerinde radyoda program yapardı. engin arman gençlerle beraber, gecenin getirdikleri ve metronom diye. geceleri onun programı başladığında ankara msb öğrenci yurdunda bütün radyolar açılır herkes azardı.