• vermediği basket faulle beraber 6'ya inecek fark 12'ye çıkmıştır. bunun kazanmakla kaybetmekle alakası yok. geri dönüş yapan bir takımın rüzgarını kendi marifetiyle kesmiş art niyetli bir hakemdir.
  • olin edirne galatasaray cc maçında gösterdiği yanlı tutumdan dolayı, oktay mahmudi maç sonu şunları söyledi:
    "benim canım acıyor. insanların emeğe karşı olan saygısızlığını görmemek için en iyisi buralardan gitmek. istifa mı etmek gerekiyor? insanların uyanması ve bu çirkefliği durdurmak için istifa mı etmek gerekir? şu anda burada bulunmaktan tiksiniyorum."

oktay mahmudi'yi bile çıldırtma kabiliyetine sahip olduğu için tebrik ediyorum kendisini. misyon tamamlandı tebrikler.
  • bu akşam oynanan 23 mayıs 2012 anadolu efes banvit basketbol maçında kendisi hakem üçlüsünün en kıdemlisiydi ve baş hakemdi. gerçekten çok çok kötü bir hakemlik sergiledi fakat gösterdiği bu skandal performans bile ''insanlık hali'' ile geçiştirilebilir bana kalırsa. daha büyük skandalı kendisine sadece sözlü tepki gösteren taraftara saldırmaya çalışırken yaşattı.

hemen iki metre önümüzde olan olayda çıkış koridoruna doğru ilerlerken tüm efesli taraftarlar bir şekilde tepkisini dile getiriyordu. saldırdığı kişi ise görüş açım sayesinde tüm hareketlerini gözlemleyebildiğim, ağzından çıkan her kelimeyi duyabildiğim bir yerdeydi ve hakem olacak kişi rezil bir yönetim gösterdiği maçtan sonra doğruca soyunma odasına gitmesi gerekirken taraftara saldırmaya yeltendi.

2010-2011 sezonunda da askerde olduğum dönemde yine bir efes maçında kendisine tepki gösteren taraftara liseli ergenler gibi ''çıkışta gel'' deme gafletinde bulunmuş fakat ne hikmetse çıkışta sırra kadem basmayı becermiş bir basketbol hakemi.

hayır bu delikanlı pozlarını taraftar sayısı milyonları bulan camialara da yaparsa biz de kalıbının ederi hakkında bir fikir sahibi olabiliriz. böyle çok muallakta kalıyor.
  • faul atıştan önce diyerek, 4 sayıyı yediği pozisyon;
    https://mobile.twitter.com/…atus/735533457888153604
  • galatasaray henüz üçüncü takım faulünü yapmışken efes'e iki atış gösteren hakem. maç öncesi programlanmış, tek bir şeye şartlanmış, bir anlık dikkatsizlikle resmi olarak da belgeledi niyetini.

türk basketbol tarihi adına büyük bir utançtır bu gece 1 mart 2015 anadolu efes galatasaray maçında yaptıkları.
  • çamur gibi görüntüde tam görememiştim. hakem sıçmış pozisyonun ağzına, net 3'lük + faul olması gerekti.

not:fenerbahçe
  • şimdi de mccollum'un attığı 3'lüğü izlemeye kenara gelen hakem. dert oldu bu mahlukata galatasaray'ın attığı basket. basket+faul olan pozisyonu izlemeye tenezzül etmemişti halbu ki.
  • elbet bir gün abdi ipekçi'ye gelecek ama nasıl çıkacak bilmiyorum.
  • aziz'in tescilli emek hırsızı. "sankö 3+1 sayıyı yemeseydi yenecek miydiniz:(" diyen şikeci taraftarına hatırlatmak gerekir ki son periyot 8 sayı fark ile devam etmektedir maç.
  • 11 hafta maçında galatasaray telekom maçının hakemidir.
    taraftarımızın yarın ona özel ilgi göstereceğini düşünüyorum.

edit: bugün 25 aralık 2011 galatasaray mp türk telekom maçı'nda kendisi protesto edilmiştir ve
    kendisi şu slogana maç başlamadan anons yaptırmıştır ''engin dogruyu söyle kac para aldın!''
hesabın var mı? giriş yap