• adalet evrenin ruhudur.evreni ruhsuz bırakmayın.o adalet gelmeli.
  • destek olunması gerekilen bir konu.

(bkz: herkes için adalet)
  • 130 kusur gun gecmis, hala mahkeme, yargilama olmayan ölümlü kaza icin aranan adalettir.
    (bkz: up)
  • umarım adalet yerini bulur. vefat eden kardeşimizin ailesinin yaşadığı acı son bulmayacaktır elbet ama en azından adaletin yerini bulmuş olması kendilerine dayanma gücü verecektir.
  • sorumluların bir an önce sanık sandalyesine oturtulması gereken, adamına göre adalet sisteminin geldiği son nokta.

umarım film mutlu sonla biter. yattığı yerde rahat eder engin. buradan yapabileceğim tek şey entry yazmak. bana da özelden mesaj atan engininabisi ve ailesinin acısını paylaşıyorum.
  • başka insanlarında canının yanmaması adına ve bu kardeşimiz için adeletin en kısa zamanda tecelli etmesi için gündemde kalması gereken konu.
  • bu tarz gündemde kalması gereken konular için ekşi sözlük moderatörlerinin geçici süreliğine de olsa başlığı sabitle gibi bir şey yapması hoş olurdu.
  • adalet türkiye’de en lüks şey oldu. umarım geç de olsa engin için birileri bir şey yapar. ailenin başı sağolsun.

bir diğer taraftan şule çet cinayetindeki baba, engin’in abisi sevdikleri için seslerini duyurmaya çalışıyorlar. ülkede üç beş internet fenomeni rt’lemedikçe savcı hakim kılını kıpırdatmıyor. en çok rt alan dava önce görülüyor. ya da mış gibi yapılıyor biz unutana kadar. ülkecek belamızu bulmuşuz, bu düzene destek olan herkesin de belasını bulması dileğimle.
  • bence sevdiklerimizin başına da gelebilir o yüzden destek olunması gereken bir mevzu..

adalet herkese lazım, umarım yerini bulur..
  • up

çok üzücü, çok acı.
    yakınlarına sabır diliyorum.

umarım suçlu bir an önce cezasını çeker...
hesabın var mı? giriş yap