şükela:  tümü | bugün
1231 entry daha
 • --- spoiler ---

  adamın kıçını ürperten vision'dan notlar:

  boone adanın istediği kurban olduğunu söylerken gayet sarcastic bir ifadeye sahip

  jack'in güvenlikten geçmek üzere olması others'a katılması(katılmak üzere olması) anlamına gelebilir mi? kate ve sawyer'ın da aynı akibeti taşıdığı??

  locke'un tekerlekli sandalye'de olması, adayı ancak öyle terk edebileceği manasına mı geliyor? vision gibi sürreal bir şey için olsa bile?

  claire, charlie ve turniphead şimdilik iyi ne demek? kaçırılma? vaftiz sorunları? sanki zaman geçmiş gibi görünüyor, evleniyorlar? 4. 5. 6. sezondan görüntüler?

  boone kurtarılması gereken kişiden bahsederken, they've got him, diyor, bu onu (yani dolaylı olarak eko'yu değil de jack'i mesela) birden fazla kişinin aldığına işaret mi ediyor? yani aslında jack'ten mi bahsediliyor?

  sonuç:
  salondaki kişiler adadakileri temsil ediliyor, yukarı kattakiler(departure) ölü olanları, uçağa gidenler de muhtemelen others'a katılma tehlikesi altında olanları temsil ediyor. bu çerçevede, locke eko'yu üst kattan(mağaradan-ölüm tehlikesinden) alıp geliyor, jack-kate-sawyer üçlüsü şu an dönüşüm tehlikesinde, diğer gruplar da şimdilik güvende olsalar da aynı tehlikelerden çok da uzak değiller sonucu çıkartılabilir. (desmond ve hurley iki tehlikeden de uzak gibi)

  ana fikir 1:herkesi bekleme alanında tut.
  ana fikir 2:adadan çıkmanın iki yolu var. 1-ölüm, 2-others'a katılmak

  --- spoiler ---
12863 entry daha