• ilk başta içinde milyonlarca şey varmış gibi geliyor ama işine yarar bir şeyler aradığında aslında öyle olmadığını görüyorsun.

toplu gezen kız gruplarında hepsinin güzel görünmesi gibi bir şey. tek tek bakınca aslında o kadar da güzel değiller.

(bkz: cheerleader effect)
  • üyeliğim mevcut. kendini geliştirmeye çalışan tasarımcılara faydamız olsun. isteyene istediği dosyayı gönderebilirim. bağış yapmanıza gerek yok. link atın yeterli.

edit2: üyeliğim tekrar aktif.
    edit: şuan üyeliğim bitti. tekrar aldığımda bilgilendirme yapacağım.
  • aylığı 16,5 dolar olan ve istediğin an ek ücret ödemeden sistemden çıkabildiğin sınırsız da indirme hakkın olan sistemi satanları gördüğümüz başlık.

peki…
  • az önce tamamen salaklığım nedeniyle hesabımdan 33 dolar parayı emcüklemiş her türlü grafikten yazılıma materyalin bulunduğu platform.

7 günlük deneme açtım, ayın 6'sı sonmuş. 6'sının sabahında kontrol ettim bir gün kaldı yazıyordu akşam çat bir sms, hesabınızdan 33 dolar emcüklendi diye. meğersem saatler kalsa da bir gün yazıyormuş.

300 dolara neler yapardım diye düşünüyorum iki saattir. tripot ihtiyacım var onu alabilirdim, en fazla iki tane sweatshirt alırdım yine aynı şekilde iki tane dandik eşofman alırdım. ya 300 lirayı 10 yapıp etrafa saçar tiktoka atar daha çok eğlenirdim.

neyse işte, sanal kart virali alınır.
  • burada içerim üreten bir tasarımcı olarak 2 yılı aşkın bir süredir geçimimi sağlayan ama yavaş yavaş patlama potasına girmeye başlamış platform.

ister inanın ister inanmayın ama nepotizm sadece ülkemizde yok. bu platformda da kaşarlanmış ve üst tabaka ike muhabbeti olan herkes ister iyi ister çöp her içeriğini onaydan kolaylıkla geçirebiliyor.

benim hala 1 ay önce review ekibine gönderip beklemede olan 4 içeriğim var.

ciddi manada kalitede düşüş görülüyor. önce bonus programını kapattılar şimdide review ekibi hiçbir sebep yokken reject basıyor içeriklerinize. sitede kaşarlaşmış eski içerik yaratıcılarına yan gözle dahi bakamıyorlar ama...

hem sevdiğim hemde içten içe nefret ettiğim oluşum...
  • bir müddet elimde pro üyeliği bulunacak. istediğiniz dosyanın linkini atın, müsait olduğumda buluta yükleyip gönderebilirim. karşılıksızdır ama herhangi bir kuruluşa yardım yaparsanız fazlasıyla memnun olurum.
  • bu sitenin müşteri hizmetleri harika.
    burayı bilenler bilir,oldukça zengin bir wordpress,html5 şablonları bulunuyor.
    neyse efendim bendeniz o kadar çok sekme açmışım ki beğendiğim şablonun html5 olduğunu farketmeden satın aldım.20 dolar havaya gitti.üzülmedim değil.
    neyse bunlara yazdım,anlattım durumu 2-3 epostalaşmadan sonra cevapları şöyle oldu;

"siz wordpress şablonunuzu alın,ekran görünütüsünü ve satın alma ref kodunu iletin biz de iade işlemini başlatalım" dediler.

yaptım.hemen iade yapıldı ve dekontu gönderdiler.tabi uluslararası olduğu için havuza düşmesi,gelmesi zaman aldı ancak adamlar 20 dolar gibi ücret için bile çabaladırlar.gözüm kapalı alışveriş yaparım buradan.
  • öğrenci olan suserlere istediği dosyayı yollayabilirim.

tek beklentim öğrenci olduğunu kanıtlamasi.

not : üyeliğim yıllık
  • aylık üyeliğinin 30 dolar olduğunu öğrenmiş bulunuyorum ve sadece birkaç tane after effects template ihtiyacım var üyeliği olan bir kullanıcı yardımcı olabilirse çok sevinirim
  • bir yıllık üye olduğum içinde müzik, ses efekti, stock video, fotoğraf, web template vb. birçok şey barındıran kütüphane. umarım parasını çıkarırız. türkiye için biraz yüksek kaçarken yurt dışı için çerez parası.
hesabın var mı? giriş yap