• az bi sabır yahu!..2 maçta hem vezir hem rezil ettiniz adamı. pitbulum medelim tavsiye ettiyse, herhalde bizim göremediğimiz ama onun bildiği bir şey(ler) mutlaka vardır. dünkü maçta beşiktaş'ta doğru giden ne vardı ki, bir hatada yağlı ilmiği boynuna geçiriveriyorsunuz. "o hata" dün yapılacaktı, ama enzo, ama tolgay, ama bilmem kim.. o da garibime tesadüf etti. kabulümdür, görünüşü halı saha topçusu (ki orada bile ikinci maçta zor forma verirler adama) gibi. bu gözler neleri gördü de kör olmadı, enzo'yla da olmaz...inanmaya çalışıyorum, o çocuk giydiği formanın ağırlığını hissedip, bu taraftarın gücünü arkasına aldığında alman tankı gibi olacak...ama sabır yahu..sabır...
  • dünkü maçın başlarında top kullanımıyla, oyuna topu düzgün sokması ve düzgün uzun paslarıyla dikkat çekti, haftasonu oynanam maçta ise girdikten sonra iki defa ileri çıkıp kafayla gol aradı. faydalı bir oyuncu olacaktır, dün beşiktaş takım halinde kötü olduğu için günah keçisi olarak seçildi sanırım.

bir kaç maç sonra iyice uyum sağlayıp, yeni tosic olacaktır.
  • enzo roco hakikaten ağır kalıyor şu an. takım oyununa oturmadığı için sırıttı bu maç bence... vida, enzo'nun tersine çok atletik olmasına rağmen takıma uymamıştı mesela...
  • maçı tahminen 26-33 dakikaları arasında izledim. daha doğrusu 26. dakikada açtım maçı yaklaşık 7 dakika dayanabildim. sahada ne yaptığı hakkında hiç bir fikri olmayan kırmızı ve beyaz formalar giymiş iki grup adam vardı benim izlediğim dakikalarda. iki tarafta bam güm rakip yarı sahaya top şişiriyordu sonra taç oluyordu kullanılıyordu vs. vs.

yani demem o ki sahada gerçekten kötü bir beşiktaş olduğu için oyuncuyu değerlendirmekte acele etmemek gerekir. en düzelmeyecek özelliği hızı anlaşılan (izlemedim dediğim gibi, yazılanlanlardan edindiğim fikirle konuşuyorum). ama akıllı oynarsa ve takım olarak iyi bir beşiktaş olursa sahada yavaşlığı sırıtmaz. pozisyonları iyi süzerse koşmak zorunda bile kalmayabilir diyorum.
  • adamı tanımıyorum, iyidir-kötüdür şu an için yorum yapamıyorum ama lask linz maçının da bu adama yıkılması saçmalık,

kendisinin oynamadığı ideal savunma dörtlüsü olarak gördüğümüz arka tarafın ilk yarıda adeta içinden geçti erzurumspor, kendi beceriksizliklerinden atamadılar, ön tarafa ve kaleye çeki düzen verirsek, bu arkadaş da verimli olacaktır...
  • duran bir arabadan biraz daha hızlı olan savunma oyuncusu.
  • 25 yıldır beşiktaşta izlediğim belki de en kötü futbolcu. ne olduğu alınmadan önce belliydi de beşiktaş çiftliğe döndü işte.
  • hem yavaş hem kafasız. tam bir mal. son iki senede elinde tutmak isteyeceğin hangi oyuncuyu aldın fikret başgan?
  • kağnı.
  • tank gibi stoper. tabiki hız bakımından.
hesabın var mı? giriş yap