• benim için üzülme dizisinde harun karakterini canlandıran trabzon akçaabatlı oyuncu. haliç üniversitesi konservatuvar bölümü dördüncü sınıf öğrencisi.
  • soyadını görünce trabzonlu olduğunu anladım ehehe. iyi bir başlangıç yaptı, gerisi gelecek sanki.
  • her yaz kalbini egede bırakan oyuncu... hayatının dönüm noktasını mahsun kırmızıgül olarak belirtmiş. röportaja bakılırsa esprili birine benziyor link
  • oha derecesinde güzel gözleri olan bir adam... gözlerinin hastasıyım...
  • (bkz: ben bugün bunu gördüm)

oyunculuğu ilgi çekici, kendisi apayrı ilgi çekici oyuncu kişisi. çok açık net söylüyorum bu adam ünlü olmasa ve gerçek hayatta karşıma çıksa zönk!!! diye kalakalırdım gözlerine yandığımın oğlunun önünde.

şöyle tepkiler verirdim falan ;
    aşık oldum be
  • payitaht abdulhamid dizisinin dikkat ceken 4 oyuncudan biridir. turk standartalarina gore yakisikli sayilabilecek bir tipe sahip. biraz vucut calissa cok daha iyi olur kanaatindeyim. oyunculuguna, mimiklerine diyecek yok.

basarili buluyorum.
  • kendi yaramazlığını; "ebeveynlerin çocuklarını çekiştirerek yanından kaçırdığı cinsten yaramaz" olarak tanımlamış, ilkokul 3, 4, 5 sınıf arkadaşım.

eğer yanlış hatırlamıyorsam, eren vesilesiyle travma geçirip 1 dönem boyunca okula gelemeyen arkadaşımız oldu :)

ilkokul öğretmenimize "ben buraya senden dayak yemeye gelmiyorum" diyip kadının kalbini tekletmişliği de var :)

yaramazlığını sempatikleştirmeye çalışmış, ama pek öyle sempatikleştirebilecek türde bir yaramazlık değildi be senin ki eren kardeşim :)

yine de şimdi televizyonlarda falan görüyorum mutlu oluyorum. o zamanlar tahmin etmem gerekse azılı terörist olur falan derdim çünkü muhtemelen :)
hesabın var mı? giriş yap