• biz ona aramizda herseyini kucultmusler ama anteni i-ih diyoruz
  • ericsson firmasinin anten saplantisindan kurtulamadiginin ispatidir bi yerde.. bunlarin antenini cikarir, fason uretim kucuk antenlerden falan taktirirsiniz ve telefon birden gozunuze acaip batmaya baslar, "guduk"tur cunku..
  • t28 e dunyanin parasini vermektense t10 cok daha kullanisli ve ucuz bir telefondur kanaatimce.
  • kardeşim bu kadar lanet etmedim ben bi telefona yaaaa.
    aldık 390 a geçen gün bi sordum herife abi 180 e buluruz dedi adam. ve daha sonra üstüne patlattı bombayı : abi ele düştü bu t28ler nokia 8850 alacaksın 495 milyon dedi. e be yurdumun zengap esnafı telefon parayla mı ölçülüyo. e be eşşek.
  • "bundan yava$ telefon sahibi olan varsa beri gelsin" diye usandırmış olan en yavaş menüye sahip telefon. 30 saniyede inbox'ın içini gösterme özelliğinden ba$ka bi numerosu yok.
  • icinde oyun olaraktan tetris ve solitaire bulunan ve etrafta telefonu yatay tutarak tu$lara basan tiplerin olu$masini saglayan telefon.
  • ben boyle kapagin -afedersiniz- amina koyayim.
    israrla (bkz: cep telefonunun orospu olmasi)
  • "aaaaah ah nerde benim alcatel one touch pocket'ım" dedirten, menüsel bazda gelmiş geçmiş en yavaş cep telefonu olan, bu kadar ufacık telefonun neresine titreşim motorunu soktuklarını anlayamadığım, kendi kendine açılıp kapanan, kapağı folloş olmak üzere olan, gene de inceliğinden ve hafifliğinden vazgeçemediğim telefon...
  • bataryası ıle ılgılı bır ımalat hatası yuzunden ılk pıyasaya cıktıgı yıl bol bol yenısı ıle degıshtırılen, anteni ile shark ruhu verilmeye calıshılmısh olan ericcson modellerinin en ufagı,
hesabın var mı? giriş yap