• manipüle şarkısına müptela etti başarılı bi abimiz seviyoruz
  • sakarya fırat ile keşfettiğim, ulan istanbul ile hayran kaldığım olağanüstü yetenek. çukur ile patlamış olması çok iyi. zira böyle bir yeteneğin, mankenlikten gelme sözde oyuncuların arasında kaybolması derin bir şekilde üzerdi. bülent şakrak ile kuzendir, cansu tosun ile nişanlıdır, barış mnaço hayranıdır, bursaspor'un iftihar sebebidir. mütevazıdır, şöyle bir oturup konuşsanız belki yarım saat sonra mahallenin bir köşesindeki duvarın üstünde onunla çekirdek - kola yaprken bulursunuz kendinizi. sen ne güzel bir insansın be erkan! bu arada bağımlısı oldum, her gün ondan bir adet manipüle ve deliriyorum dinliyorum. dinlenmeyecek gibi de değil hani. hep gül be güzel adam. sen hak ediyorsun. bu arada sanırım efsane bir perihan savaş hayranıdır kendisi. istanbul film festivali'nde ödülü takdim ederken ki göz parıltısı da bunun en büyük örneği.
  • iyi bir oyuncu olduğunu düşündüğüm, çok güzel gülen bir adam.

bir arkadaşımın sürekli bahsetmesi ve nezle olup yataklara düştüğüm bir iş günü sonucu başladığım çukur dizisine bağlanma sebebim olmuştur kendisi. evinde tv bağlantısı bile olmayan ben, yaklaşık 2 buçuk saatten 26 bölümü 1,5 haftada izledim bu adam için. her ne kadar ben nasıl bir mafya dizisinin içine düştüm, kimleri destekler oldum diye sorgulatsa da sırf o sadiş’i sevme sahneleri için bile izletiyor namussuz *şimdi en kısa zamanda ulan istanbul’u izlemeyi planlyorum. otuzuna yaklaşırken bir dizi oyuncusuna aşık olup methiyeler düzmekte varmış hayatta. artık daimi takipçinim erkan keka.
  • abartılmış balon aras bulut iynemliye bin basar her konuda oynadığı dizi izleniyorsa aslan payı kendisinindir böyle değerli bir oyuncunun sonunda yıllardır hak ettiği ilgiyi görüyor olması ülkemiz adına sevindiricidir
  • yok artik adli 2015 yapimi bagimsiz sinema filmindeki hikayeci karakteriyle bir kez daha hayranlik uyandiran oyuncudur. takside havluyu omzuna atip diger elinde bastonuyla anlattigi hikayelere girisiyle cikisiyla, meddahligi goz doldurur.
  • ne diyo len bu değişik diyerek linke tıklayıp kahkahalara boğulmak, işte sözlüğün en güzel yanı bu*
    ahahha hala gülüyorum yaa abi sen o sayfaya nasıl denk geldin, bağlantıyı nasıl kurdun, bunlar nasıl kafalar ya hahhahaha perfect!**

tanım: 1.dünya savaşı’nın başlamasına sebep olmadığı, yaptıklarının zaten çıkacak savaşa bir kılıf olduğu bilinen, kendisini bu konuda üzmemesi gereken kişidir.

`edit:`bir üstümdeki entryde bu sayfaya link verilip birinci dünya savaşı’nın başlamasına sebep olan kişidir denilmişti hatırladığım kadarıyla. o uçunca anlamsız kalmış.
  • kurtlar vadisi'nin 92. bölümünde tıfıl hali görülebiliyor. tam olarak şurada: https://youtu.be/sjioq9lflw4?t=45m49s
  • kendisinin samimiyetini ilk görünen adam dizisiyle gördüm. kendisi dizilerin internetten ilerleyeceğini hep öngördüm bunun için de oynamayı kabul ettim gibi şeyler diyordu ki kendisi bunu taa 2009'da fark etmiş olacak ki mukadderat isimli facebook dizisini çekmiş, hem de hiç maddi kazanç beklemeden. -bu belki yürür gider demiştir birbirimizi yemeyelim -

samimi ve mütevazi bir insan olarak görüyorum, umarım yanılmıyorumdur. umarım hep böyle biri olarak kalır.
  • muhtesem oyunculugunu cukur'da gosterirken bir de muhtesem bir turku soyler oldugunu da bugun ogrendigim oyuncu. muhtesem bir yorum ile soylemis nemrudun kizi'ni. helal olsun.
  • yalnızca ben miyimdir bilmiyorum ama yaren’le düetleri yanarımda aşırı derecede seksi olan, her rolünde de ayrı bir izleme keyfi olan ve baya yakışıklı bulduğum oyuncudur.
hesabın var mı? giriş yap