şükela:  tümü | bugün
 • erkeklerin yakışıklılığı sadece paradan ibaret değildir.
 • haniminin telefonunu kurcaladigi andir.
 • siktir et, bir işe yaramıyor zaten hatta bebek yüzlü ve öfkeliyseniz. çok sıkıntı yaratıyor.

  ortaokul, lise yılları "süt, süt, süt, kız, kız" diye, sataşanlarla geçer. üniversitede biraz hayrını görürsün sanki ama sonrası ise tamamen yalnızlık. pek gerçek dostun olmaz. nedense erkek arkadaşlar ilk seni kazıklar. en az sen sevilirsin. çevrendeki tüm erkek arkadaşların nedensiz dalga geçer. belli bir zaman sonra (evlendikten sonra) kadın arkadaşlarında olmaz.

  şöhret falan olmayacaksan, bir boka yaramaz açıkçası.

  gerçi yakışıklılıktan yakışıklılığa değişen bir durum galiba. bizim ülkemizde her ne kadar geniş omuzlu, güçlü bir yapıya sahip olsan da; böyle beyaz cillop gibi ciltli, kız gibi diye tabir edilen suratlı yakışıklılıklar; erkekler aleminde dışlanıyor. baya bildiğin kötü davranıyorlar. cinsel sataşmalara maruz kalabiliyorsun. en iyisi hayvan gibi sakal uzatmak, biraz göbek salmak, saçları kısacık 3 numara kestirmek. anca o zaman cinsel sataşmalardan bir nebze olsun kurtuluyorsun.

  bence iğrenç bir durum. ama kadınların hoşuna gidiyor o ayrı. bir de iyi niyetli bir insansan, hafif safsan. allah korusun, diyorum.

  allah korusun.

  son olarak tanım: durumuna üzülmediğim insanın yaşadığı an.

  edit: düşüyormuş böyle, dünden beri gelen mesajların haddi hesabı yok. yalnız maske takmayı unutmayın. çok pis hayal kırıklığı oluyor:d bir de ibnelere dikkat edin. ısrar ediyorlar.:d
 • ön kameradan kendini çektiği an. ayna efekti olmadan.