• çalışıyordur, kendi parasını kazanabiliyordur ve asalak değildir. dışarı çıktığı vakit erkeğin sürekli hesap ödemesinden rahatsız olur ve en azından kendi yediğini içtiğini öder. yiyici apaçi kızlar için, "salak" sayılabilir ancak kesinlikle daha fazla saygıyı hak ediyordur.

edit: başlık başıma.
  • daha sonra o hesabı ödeyen erkeğin, kız için harcadığı paralardan şikayet etmesini önleyecek insandır. kendi hesabını kendin öde kızım, kimseye sana ne paralar yedirdim, sana şunları bunları aldım ama ne oldu dedirtme.
  • sevdiğim kızdır
  • makul bir jenerasyona mensuptur. (bkz: 90 öncesi doğanlar)
  • güçlü kadındır. asalak değildir. zor durumda kaldıklarında minik kedi gibi ağlamaz, işini çözer. kariyerleri genellikle başarılarla doludur. ama ülkemizde bu tür kadınlardan 100 taneden 2 veya 3 tane çıkar. işinde başarılı ve lider ruhlu erkekler bu kadınları bulur ve evlenir. batıya doğru gidildikçe bu kadınların sayısı artar, tabi bunun toplum yapısıyla da alakası var, kadınlara tanınan haklar ve fırsatlarla da alakası var. velhasıl umarım böyle bir kadınla tanışırım bir gün.
  • hemcinsleri tarafından hoş karşılanmaz, çünkü erkeklerin böyle kadınlarında varlığından haberdar olması onların konfor alanlarına zarar verecektir.

ayrıca çoğu salak erkek bunun olması gereken olduğunun farkında olmadığı için bu tarz kadınlardan uzak dururlar, ya da erkeklik ego’larında zedelenme olduğu için kaçarlar.

neyse... herkes layiğini buluyor sonuçta.
  • yeni tanıştığı bir erkekle ilk randevusunda yemeğe gidecek olan kız arkadaşım heyacanlı olduğu kadar tedirgin şu soruyu sordu:
    -tamam, yakışıklı biri ama ya fikirlerimiz uyuşmaz ve görüşmek istemezsem ne yapmalıyım?
    +hesabı öde! ki senin sadece huzur ve mutluluk aradığını anlasın.
  • bence böyle kadınlar hayatlarında herşeyi kendileri yaptıkları için bu durumdan rahatsız olurlar. çünkü bizim gibi kadınlar için erkeğin hesap ödemesi rahatsız hissettirir yediğim içtiğim şeyin parasını niye başka biri ödesin ki
  • bir baltaya sap olamayanların kendini avuttuğu, hayallerini süsleyen kız modelidir.
    ben önceden bu konuda birşey konuşulmamışsa yanımdaki kadına hesap ödetmem. ödeme gücünün olup olmaması ile bir bağlantısı yok. bu bana göre centilmenlik kuralıdır ve kapı tutmak gibi birşeydir.
  • erkeğini önemsiyordur.
hesabın var mı? giriş yap