• bir kadın veya erkek tarafından erkek ayaklarına karşı duyulan cinsel yönelimi tarifleyen kavram. kadın ayağı fetişinden farklı değildir.

edit: kokuyor diyenler için söyleyebileceğim tek şey, cinsel organlardan kendine has kokusu olmayanı göstersenize bana. seksin büyük bir parçası koku değil mi zaten. phermonlar onlara bağlı.
  • ayağı büyük olanın borcu büyük olur
  • öncelikle başlığı görür görmez midem bulandı..

bu fetişe sahip kadınların bilinç altında ne var acaba....

madem fetişiksin ablacım biraz açıver, nasıl ayaklar ilginizi çekiyor.

benim kıllı, nasırlı leş ayaklarım hangi kategoride..
    biraz ipucu lütfen.
  • ayaklarımın güzel olduğunu pek çok kez duydum. ince, damarlı ve parmaklarım şekilli olduğu için göze hoş geliyormuş ama ayak bu ayak ne kadar hoş olabilir ? kokuyor bu şey farkındasın değil mi ?
  • insan ayağını itici bulan biri olarak içimde bir şeyleri kıpırdatmamıştır.
  • kendi ayağımı bile sevmeyen beni bir kez daha kendi ayağımdan soğutmuş olan fetiştir.
    kötü de bir ayağa sahip değilim, fakat sevmiyorum.
  • valla onu bilmem de söylemesi ayıp en az 7-8 tane kız arkadaşım aşıktı ayaklarıma. hepsi de mutlaka söylerdi nefis ayakların var diye. 41 numara ince uzun ayaklarım var gerçi bu kadın milleti erkek eli fetişisti oluyor bir de.
  • 7/24 meme diye gezen abazanlara dert olmuştur.
  • ulan nereden bakarsan bak ne göze ne ruha hitap etmiyor, bu nasıl zevktir arkadaş.

ama genede (bkz: zevkler ve renkler) konusu işte
  • bir insanın vücudundaki en iğrenç yer ayağıdır. nasıl seversiniz aklım almıyor. başkasının ayağına dokununca bile benim midem bulanırken sizler neler neler yapıyorsunuz*

tabiki saygım sonsuz.
hesabın var mı? giriş yap