şükela:  tümü | bugün
 • penis boy / çap ölçüsü ile değerlendirilen er kişisi çeşitleridir.
  3, 5, 7, 12, 25, 34, 52 cm penis ile ilgili detaylı tanımlar arşivlerde mevcuttur. ancak her tür yeni bilgiye açık olduğumuzu da eklemekte fayda görüyorum.
 • türlü türlü huylarıyla kadınlardan hiç de geri kalmayan erkek nevi:

  torrent kullanabilen erkek: bilgisayardan anlayan, internet ortamlarında her türlü dosyayı bilgisayarına aktarabilme becerisine sahip evlenmek istenilen nadir bulunan erkek.

  en sevdiği film titanic olan erkek: titanic'in etkisinden hala çıkamamış ve 20 kere izlemesine rağmen bir 20 kere daha izlese ağlayabilecek erkek.

  ortamı sekse tercih eden erkek: gecelere karı kız avlamak için değil, ortam olsun, sosyal çevresi genişlesin diye akan erkek.

  mutfakta aşçı, yatakta rocco, sokakta beyefendi erkek: evlenmek istenilen erkek.

  ofsayt nedir bilen erkek: oturup iki kelam futbol konuşabilinecek olması nedeniyle kızlar tarafından tercih edilen erkek.

  kendini güldüren kızlardan hoşlanan erkek: karizmatik, cool takılan kızlardansa, arkadaşlarını güldürme yetisine sahip espirili kızlardan hoşlanan erkek.

  götten veren bakir erkek: bakirliğini evleneceği kıza saklayan ama uçkurundan da vazgeçemeyen erkek.

  kaşar erkek: aynı paketteki prezervatifleri 12 farklı kadınla tüketen erkek.

  seksten kaçmak için başım ağrıyor diyen erkek: seksi vazife olarak görüp her fırsatta ondan kaçmak için bahaneler bulan erkek.
 • aç olan ve tok olan olmak üzere iki çeşittir.
 • aileden aileye değişmek kaydıyla baba,ağabey,erkek kardeş,dede ve sevgili olarak sayılabilinecek erkek tiplemeleri.
 • kabuklu, kabuksuz, acılı, acısız ve kokteyl.

  edit. çiğ ve kavrulmuşu unutmamak lazım.
 • iki tanedir. çocukları yaratanlar ve yetiştirenler. birincisi rastgele cinsel ilişkide bulunur. ikincisi ise yaratır, plus büyütür.
 • hubanname’den (erkekler kitabı) bazı örnekler:

  zengibar (zenci) erkekleri: ey gecenin rengi gibi benli, güzelliği gizli olan zencinin genci!.. yanakları sade de olsa, yüzü tebessüm de etse, aşığın gözü kör olmadıkça öpülmeye layık görülmezler. isimlerine “mercan” diyelim, ama onunla birlikte olmayı kim kabullenecek? sadakatleri meşhur, kahraman, sevimli ve vakurdurlar; isimleri görünüşte değişiktir ama içleri baştan başa cevherdir. fakat anlayış gözü kör mü acaba? parlak gündüz ile gece bir mi? bırak, onları hatırlamasak daha iyi olacak. geriye kalanları bir tütsü kabına koysak, hepsi amber olur.

  halep ve urfa erkekleri: rüzgarın can verdiği, mutedil bir havası var halep’in. hoş yürüyüşlü dilberleri temiz, yanaklarının aynası saf. ama çocuklarının yüzlerinde bile yara çıkar, erkeklerinin hepsi yaralı.

  anadolu erkekleri: bunlar adetlerine bağlıdır, yaratılışları sırasında aldıkları özelliklerini daima korurlar. yani ne cilve, ne edalı yürüyüş, ne de kötü söz bilirler. hepsinin budala yaratılışlı olmasının aslında yüz sebebi var ama çoğu cennetlik. ham vücutları da pişmemiş, endamları kaba. yüzü ay gibi bile olsa, cansız bir şekli ne yapayım? cisminin kabalığı, resmini bile uygunsuz kılıyor.

  istanbul erkekleri: dünya sanki bir kitap, istanbul da onun fihristi. bazen insan harmanı yapıldı burada, bu yüzden her cinsin tohumu var. bütün dilberlerin bukalemun gibi renk değiştirmesinin sebebi de işte bu. uykulu tavırlı, edalı, güler yüzlü, tatlı seslidirler. kadın gibi, bilmem ne gibi kırıtarak yürürler. nazik boyu ince bir fidanı, yanağı ve yüzü sonbahar yaprağını andırır.

  güzelleri birbirine benzemez, üstelik renkleri de değişiktir ama hepsi naz ve niyaz ehli, aydınlık çehrelidir. naz ve sitemde üstat, cevir ve cefa etmeye alışıktırlar. ona karun kadar mal harcasan, ne kadar sihirler, füsunlar yapsan, ciğerini önüne koysan, bin bir vade ile kucağa gelir ama yine de göğsünü kırar geçirir. kimi hafız, kimi molla, kimi şair, kimi de seçkinin de seçkini.

  rum erkekleri: sanki aleme bir güzellik zerresi düştü, rum milletine ise güzelliğin kubbesi verildi. kadını da oğlanı da güzel, her biri birer afet. yosma yürüyüşlü, şuh edalıdır hepsi. ermenilerin yumuşaklığına, yahudilerin miskinliğine onlarda rastlanmaz. galata meyhanelerindeki erkekler, en iyi insanı bile yolundan çıkartır.

  ermeni erkekleri: yüzlerinin ifadesi hummalıdır ama güzellikleri rum gibi olmaz. nazik huylu serkis. vücudu nazik, boyu ince uzun, bacak kılları az ama şehveti kışkırtmıyor. bedeni vahşi görünüyor. kılları samur gibi. karakış için iyi bir güzel; onu kışın kullanmak için sakla. göğsü bir kıl tarlası, her kılı bir eşek lalesi.

  yahudi erkekleri: çehreleri ak olur, kırmızı yüzlüleri, esmerleri azdır. güzellikte ufukların en şuhu bile olsa, başı kel olanı neyleyeyim? işte yahudi’nin başı kel, yüzü sarı. bu, onun soyundan geliyor. bedeni ve yüzü beyaz. katı gönüllü, her millete düşman olmuşlar..

  çingene erkekleri: dilberleri hoşça, yüzleri esmerdir. musiki onlara allah vergisidir. hareketleri anlamlı ve ölçülüdür. sesleri nazik ve gevrek, sözleri şerbetten lezzetlidir. onlarla gizlice “alışveriş” yapmak mümkündür. birçok bahaneyle kapıya gelirler.