• bu başlığı her hafta girip okurum. 'hiç öbüştün mü?' tipi sorular nedense beni çok güldürüyor.

ulan insan durup dururken neden hiç tanımadığı bir insanın fantezisini, tecrübesini merak eder.

bu hafta en sevdiklerim:

'hiç footjop yaptın mı?'
    'penis en az kaç cm olmalı?'
    'eşiniz grup/swinger/cuckold teklif etse ne dersiniz?'

evet. insanlar yaşıyorlar. işleri, hobileri, aile hayatları, arkadaşları, sosyal aktiviteleri, yaşam mücadeleleri var. hepsini bir kenara bırakıp 'bak hele hiç ayaaaanlan yabtın mı?' sorusu sorulabiliyor.
  • kompülsif bir entry yazıcı olarak başlık yukarı çıktıkca bir şeyler sormaya zorluyorum kendimi sırf manasızca entry girebilmiş olmak için.

ama malesef merak ettiğim hiçbir şey yok.
    o yüzden sorum şu: benim hakkımda merak ettiğiniz bir şey var mı?
  • son dönem çok sık duymaya başladığım bir kavram hakkında görüşlerinize ihtiyacım var. sormak istediğim sürdürdüğünüz bir ilişkide özel alan kriterleriniz nedir? samimi yanıtlar için şimdiden teşekkürler.
  • acilen değiştirilmesi gereken başlıktır, zira soruların yüzde 98'si soru görünümlü olta. sorular yerine "oltalar" yazılsa daha iyi olur.
  • geçen yaz flörtleştiğimiz fakat daha sonra eski sevgilisine dönen hanımefendiyle iş ortamında tekrar karşılaştık. evlendiğini ama hala içinde eksik bişeyler olduğunu, doğru bir karar verip vermediğinden emin olamadığını anlatıp durdu. madem emin değilsiniz neden evlenirsiniz ya da bunu eski flörtünüze anlatırsınız?
  • siz de ayakta işeyebilmek ister miydiniz?
  • teshire bakis aciniz nedir?
  • bu soruları önemseyip cevap vereniniz var mı? lol
  • neden sizi istemeyen kötü davranan ilgi göstermeyen erkeklere aşık oluyorsunuz.?

neden.?
  • yüzük, kolye, tektaş falan gibi şeylere olan zaafınıza hiçbir zaman anlam veremesem de, halhal konusunda sizleri ölümüne destekliyorum. bir kadına bu kadar çok yakışan başka bir takı daha görmedim ben.
    ancak şunu çok merak ediyorum. halhalı neye göre sağ bileğinize, neye göre sol bileğinize takıyorsunuz?

biz örneğin.. tüm erkeklerin bir bir kulağını deldirdiği o karanlık dönemlerde, uzunca bir süre bu sorunla boğuştuk.

günün birinde, kim olduğunu kimsenin bilmediği bir babayiğit çıkıp, bu tartışmalara son noktayı koyana dek..

- erkek adam sol kulağına küpe takar hacı. sağ kulağına ise, yalnızca ibneler takar..

bütün 90'lar kuşağı bilir örneğin bu kuralı. islamiyetten bile hızlı yayılmış ve kolay kabullenilmiş olabilir. bir kişi de çıkıp, neden sol amk diye sormamıştır.

dikkat edin küpe takan erkeklere mesela. eğer tek küpesi varsa, o küpe daima sol kulaktadır.

hadi başka bir şey deneyelim..
    iki kulağında da küpesi olan sevgilinizden, sizin için bir şey yapmasını isteyin bu gece.
    küpelerinden bir tanesini bir günlüğüne çıkarmasını ve onu yarın tek küpe ile görmeyi çok istediğinizi söyleyin.
    tamam çok saçma biliyorum ama, deneyin lan!! öyle daha yakışıklı olursun falan deyin sjhssjsj.

bakın.. kalıbımı basıyorum..
    o tek küpe, yarın sevgilinizin sol kulağında olmazsa, adımı değiştiririm.

bakmayın sevgilinizin homofobi konusunda atıp tuttuğuna.
    "aşkım o tek küpe, sağ tarafta daha iyi olur bence" demeyi falan deneyin. kulak memesini keser atar, yine de o şekilde dışarı çıkmaz benden söylemesi..

çok saçma ve çok salakça biliyorum ama maalesef bizde mevzu bu şekilde hanımlar. sebebini ve kaynağını kimse bilmese de; erkek adam sağa küpe takmaz hacı!! olay bundan ibaret..

peki siz!!
    bizlerden yüzlerce kat daha kapsamlı ve çok daha detaylı düşünen canlılar olmanıza rağmen, halhal takarken dikkat ettiğiniz en ufak detay yok mu gerçekten?

artık hangi bilek denk gelirse. hesapsız, kitapsız.. öyle dümdük?
hesabın var mı? giriş yap