101 entry daha
  • şaşırtıcı varlıklar.
    aslında çoğu zaman haklarında konuşur, hakaretler ederim. elbette her daim böyle düşünmüyorum ama biliyorum ki onlarin içlerinde hala varolan normal insanlar beni anlayacaklardir. diğerleri anlamasa da olur benim fikrimce zaten yoklar.

nasıl oluyor da kendi içlerinde bu kadar uzak olabiliyorlar merak ediyorum. kadınlar içerisinde de aynı şey söz konusu olsa da kötü kadın diyebileceğimiz çok fazla insan yok. geneli bozuk olan erkekler bakınız yine kendimi tutamadım galiba hakaret edeceğim.

kız arkadaşının beğendiği çantayı sürpriz yapıp almaya kalkışacak kadar naif olduğuna inanamıyorum kimilerinin. enteresaann...
  • erkekler, kendilerini o kadar üstün gören varlıklardır ki, bir zamanlar kız çocuklarını diri diri toprağa gömmeyi dahi adet edinebilmişlerdir.
    ve bu adetleri son bulsa dahi içlerindeki üstünlük düşüncesi asla sönmemiştir. her fırsatta kadını aşağılar, döver, küçümserler. kadın her durumda haksızdır, yanlıştır, kötüdür. kendileri melektir. hep en doğrusunu onlar bilir, her şeyi onlar daha iyi yapabilir.

erkekler hakkında bu kadar net genellemelere varıyorum işte. ve istisnalar olduğunu düşünmüyorum. dışarıdan daha kadın yanlısı gibi görünenler ancak süperegosu galip gelebilenler. onlar da benliklerinde üstün oldukları fikrini taşırlar aslında.
    yaptığım genellemeye kanıt mı isterdiniz? bunun için; ekşi sözlük'te kadınlar hakkında açılmış başlıklara bakıp (ki sözlüğün %80'ine falan tekabül edebilir bu) oradaki erkeklerin yazdıklarını okuyabilirsiniz.

iyi nefretler dilerim tüm erkeklere.
55 entry daha
hesabın var mı? giriş yap