• yüce yaratıcının erkeklere vermiş olduğu en kıymetli özelliklerden biridir. ne güzel dümdüz yapıyorsun ve çekip çıkıyorsun. hatta el değmeden işenilmişse, elini yıkamana bile gerek yok ne güzel yahu.
  • bununla övüneceğim hiç aklıma gelmezdi. lakin evet çok büyük rahatlık.
  • (bkz: ne kadar sallarsan salla, dona düşer son damla)
    silmenin pek bir anlamı yok. ama yıkayıp silmekte fayda var. ellerinide yıkamadan sakın çıkma. partner anlarsa ayrılık nedeni olur.

kadınlar da artık bu duyguyu tadıyor.
    https://eksiup.com/dd9e588ba
  • çiş yaptıktan sonra mutlaka penisimin ucunu su ile yıkayan biri olarak şaşırdığım durum. kimse için değil, sağlık için yapılması gerekir.

edit: çok mesaj geliyor, umumi tuvaletlerde nasıl yapıyorsun o işi diye soran olmuş, sote yerleri tercih ediyorum ve en kötü peçete ile silip sonrasında yıkıyorum.

entry nick uyumu diyenler ahahahaha alemsiniz :)
  • ben her seferinde tuvalet kağıdı/kağıt havlu ile silerim çünkü bilirim ki ne kadar sallarsan sala dona düşer son damla.
    sidik kokusuyla gezmek istemiyorsanız size de aynı şeyi tavsiye ederim...

edit: dahinin biri de ne çiş kokacak demiş, klasik iç çamaşırınızı kaç günde bir değiştiriyorsunuz mevzusundan da bahsetmiş atladığı şey ise günde 5-6 defa işediğimiz, 2 günde bir değiştirdiğinizi varsayarsak iç çamaşırınızı en az 10 defa çişe maruz kalıyorsunuz demektir ki kokması için yeterli bir süre.
  • düzenli bir ilişkisi olmadığını düşündürendir.
    sileceksin, yıkayacaksın ve elini de yıkayacaksın.
    sonra vay efendim "türk kızları blöwjöb yepmiyöööö" belki kokuyorsun pislik?
    onu geçtim nerede hijyen? ben senin şeyine değmiş elinle değdiğin yerlere dokunuyorum belki. bir de erkeklerin bulduğu her köşeyi, her ağaç altını tuvalet sanması olayı var. insanlar sizin sidik kokunuzu çekmek zorunda mı? anladık hayvani iç güdünüzle alanınızı işaretliyorsunuz ama bir "insan" topluluğu içinde yaşıyorsunuz.
    not: ne dolmuşum be . temiz olun!!
  • silin olum yaa bu ne pislik, sonra da elinizi yıkayın.
  • siz silmiyor musunuz?
  • şöyle bir başlığa yazmaktan hicap duyuyorum ama işedikten sonra tuvalet kağıdı kullanan erkeklerin bir azınlık olacağı hiç aklıma gelmezdi.

bu muhabbet arkadaş arasında da açıldı bir iki kez, meğerse kimse çükünü silmiyormuş.

e gidip anneme bir kez daha teşekkür edeyim beni daha çocukluktan muasır medeniyet seviyesine çıkarmış olduğu için.
  • penisi olmasaydı türk erkeği ne hakkında konuşurdu acaba.
hesabın var mı? giriş yap