• şort giyiyoruz hem de terlik bile giyiyoruz hem de muhasebe bürosu kudurun hemşolar..
  • birisi cok yaygin bir meselenin olumsuz sonuclarini yasadigina deginir.

sonra sirayla insanlar ne kadar iyi kosullarda ne ayricaliklarda calistigini anlatmak icin yazar, burada da bu olmus: ben giyiyorum.

bazi konular yazili olmasa da vardir. bunun sonucunda da erkekler is yerinde sort giymez, sebebini bilmiyorum.
  • bunun gerçekleşmesini ben de çok istiyorum bizim de hakkımız olduğunu düşünüyorum ayrımcılığa gerek yok erkeklerin zaten şort giymesi çok sıradan normal bi olay işten çıkınca bu yaz sıcağında ilk yaptığım şey eve gidip pantolonu çıkarıp şort giymek oluyor, dışarda nasılsak iş yerinde de öyle olabilmeliyiz. kadınlar istediğini giyiyor belli kurallara uyarak erkekler için de şort serbest olmalı destekliyorum.
  • bu durumu savunan işverenler vardır. sadece bir açıklayabilirler mi sebebini?

benim odadaki kız arkadaşın etek boyu benim evdeki tüm şortlardan kısa, giyiyor, giyebilir de, problemim yok.

terlik giymek istedim kabul etmediler. yanımdaki kız arkadaşlar terlik giyiyorlar, terliği de görmeniz lazım ayağın yüzde 90'ı açık. ben sandalet giyemiyorum.

sebebini yıllardır anlayamadım, çözemedim. net ayrımcılık oldugunu düşünüyorum.
  • bizim iş yerinde giyiliyor. sizin patronlar fesat.
  • yıllarca yaşadık bunun en acısını. ne şort ne eşofman bildiğin işe her gün pantolonla giderken kız askılısıyla mini eteğiyle terliğiyle gelebiliyor. neyse ki artık home office yaygınlaştı da boxer yetiyor. dışarda da hep şort, haşortman. bildiğin gevşek gevşek geziyoruz.
  • net ayrımcılıktır. sakallarına karışılması da öyle. hawaii desenli gömleğe, kıç çizgisinde biten şortlara, kirli duran biçim verilmemiş sakala hayır demek başkadır, sırf erkek diye karşındakinin giyimine ve bedenine karışma hakkını kendinde görmek bambaşka.

erkeklerin bu gibi konulara -sonunda- uyanması güzel. sesinizi daha çok çıkartın, bu gibi gereksiz ve eski kafalı dayatmaların tarih olması gerekiyor.
  • neden giyilemedigini ben açıklayayım madem.
    çünkü kadın değilsiniz. yok artık yani bir de erkek halinizle giyim kuşamınızda özgürlüğünüz olsun bari!
    etek giyilemeyeceğine dair çıkacak olan bir kararı düşünebiliyor musunuz iş yerinizde? ne özgürlüğe müdahale kalır ne kadın hakkı değil mi? ama erkekseniz kimsenin umrunda olmaz.
    e siz yine de kadınlar her yerde eziliyor zannedin. aksini iddia ederseniz kadın düşmanı olursunuz. bana öyle diyorlar mesela :)
hesabın var mı? giriş yap