• uzun uzun yıllardır iyi bir insan olması deyip geçiyorum. ama bu konuda ''koynuma alacağım elbette yakışıklı, güzel olmalı'', ''seviştiğim adam tabii ki gözüme, gönlüme hitap etmeli'' ye varacak kadar büyük ve en ağır eleştirileri flörtleştiğim kadınlardan aldım, alıyorum.

evet iyi bir insan olmasının birinci kriterim olduğunda samimiyim, içten bir cevap veriyorum. ve bana karşı iyi, dürüst, samimi, açık, açık sözlü ve net vs olması diğer insanlara karşı nasıl olduğundan elbette daha hatta çok daha ve hatta çok çok daha, überrr önemli.

ve evet gayet kişisel, bana göre, bana çekici gelen belirli bir güzellik standartının üstünde ki kadınlarla flörtleşiyorum. yani evet herkes gibi benim için de görsellik önemli. ve bu ilk kriterimle çelişmiyor.

ekleme: 45 fav almış gayet kişisel ve yine gayet öznel ve hiç kimseyi rahatsız etmeyecek, sağlıklı düşünen bir insanı etmemesi gereken bir entryim en beğenilenlerime giremiyor. tekrar ediyorum 45 fav almış entryim benim kendi en beğenilenlerime giremiyor. 10-15 eksiyi debe için kendi entrysine rakip görüp eksileyen mallardan alsa, nereden baksan yine 40 ve üstü kere eksilenmiş. ağır hastalıklı bir ruh ve düşünce dünyasına sahip, yine ağır işsiz ve şaka gibi olmaktan çok çocuk kıvamında hareketler sergileyen, yapan olgunlaşamamış, yaşının insanı olamamış yazarlar var aramızda. resmen çocuk oyalıyoruz ya burada. *
  • 1. beraberken benimle ilgilensin, iyi vakit geçirmek istesin.
    2. beraber değilken huzur versin, günde 3 kere aramasın, zırt pırt kiminlesin vb diye sormasın, meşgulüm deyince anlayışla karşılasın.
    3. dürüst olsun, hoşuna gitmeyen bir şey varsa söylesin.
    4. açık görüşlü, eğitimli ve bilinçli olsun. mal olmasın.
    5. istanbulda otursun veya istanbula sık sık gelebilsin.

yaş kilo boy vb çok umrumda değil, tabii ki fiziksel olarak sevdiğim şeyler var ama hiç biri şart değil.

edit: 107 kişi favorilemiş, yaklaşık 20 kadın da yeşillendirdi sağolsunlar, ancak tamamı mesaj atmayı kesti. kadınlar sevgili istemiyorlar veya sevgiliyle beraber başka şeyler de istiyorlar sanırım, anlamadım olayı... yani şu özelliklere sahip olan ve beklentisi de şu özelliklerde olan 1 kişi çıkmadı gerçekten.

veya çıktıysa da izmir'de falan, istanbulda değil.
  • beraber saçmalayabilelim, gülelim, kahkaha atalım. iki beden, tek yürek olalım.
  • öncelikle kendini övmesin, salak salak konuşmasın, her şeyi ben bilirim ayağında olmasın nefret ediyorum genel olarak. sakız cignemesin evdeyken cignesin arkadaslarıylayken cignesin ama benim yanımda cignemesin nefret ediyorum!!!! en yakın kız arkadasının dedikodusunu bana yapmasın cok sevmiyorsan arkadaslık yapma o zaman derim. dısarı cıkmayı bir şeyler yapmayı sevsin, cok üşengeç olmasın, karekteri düzgün oldumu bu iş tamamdır.
  • güzel fizik, sempatiklik ve biraz iq
  • güven: aynı yola baş koyduk. bazen zayıflıklarım yüzünden ve hatalarımdan dolayı sana yaslanmak isteyebilirim.

vizyon: hayat da evlilik, sevgililik, çocuk yapmak var evet eğlence de çok gerekli ama bunlardan ibaret değil yaşam. arada sırada evrenden, doğadan ve devrandan bahsedelim. biraz öğrenelim, bilelim ve paylaşalım.

sekse bakış açısı: sevişmek erkeğin ödülü ve kadının silahı değildir. beraber öğrenilen, geliştirilebilir ve eğlenceli bir eylemdir. bu konuda rahatlık ve açık fikirli olmak önemli bence :)

biraz türk kültürüne bağlı kalarak yazılmış bir yazı oldu :d
  • eskiden pembe nüfus cüzdanıydı.
  • dünyaya karşı bi bakış açısına sahip olması, insana insan olduğu için değer vermesi, modern bir zihniyete sahip olması, anlayışlı bir insan olması, kültürlü bir insan olması, muhabbet kabiliyetine sahip olması, derin ve ince düşünceli bir insan olması, şık zarif ve kaliteli bir insan olması.
  • muhabbetin içine turp sıkmaması yeter de artar bile.
  • olmaması. mümkünse kimseyi sevmeyeyim, kimse de beni sevmesin istiyorum artık. birini sevmek, birine aşık olmak çekilecek çile değil her iki taraf içinde. aşk veya sevgi olmadan da iki karşı cins çok güzel vakit geçirebiliyor. aşka fazla anlam yüklüyoruz. ne gereği var.
hesabın var mı? giriş yap