• chatroulette'te saniye başına görülen çük oranında meydana gelicek büyük değişimler.
  • mesela kimi kadınların morluk ve şişliklerinde iyileşme başlayacak.
  • kocasının, manitasının banka hesabı üzerinden hayatını idame ettiren karılar aç kalıp ölecek.
  • trafik anormal derecede yavaşlayacak, kurallar işlemeyecek.
    ortalık yolun ortasına yamuk yumuk park edilmiş arabalarla dolacak. muhtemelen ortalıkta sağlam araba da kalmayacak.
  • dünya üstünde bütün kadınların "özel günleri" senkronize olurdu, bütün dünyada aynı anda her kadın "kötü bir 4 gün" yaşamaya başlardı.
  • -oh ya neydi o öyle her yerde geniş omuzlar, kaslı kollar, adonisler filan!
    +valla ya bi rahatlama geldi bana da..
    -ağdanın da günü geçti dayı olduk!
    +siktiret.
  • daha güvenli bir dünya olurdu bir kere. gece karanlıkta hangi sokaktan niye korkasın ki durumu.
  • ofsayt artık tamamıyla bilinemez ve açıklanamaz bir kavramdır. zaman içinde kulaktan kulağa artan gizemiyle metafizik bir kavram halini alır.

+ : kızlar, siz ofsayta inanıyor musunuz?
    ++ : ya bilmiyorum, aklım almıyor benim. mantığımla kavrayamadığım şeye inanmam.
    +++ : ben varlığını hissediyorum sanki biraz. maç yaptığımız sırada, tam kaleye yaklaşmışken, karşı takımdan biri önüme geçince.. sanki böyle... üff bilmiyorum, garip bi his...
  • düğün, kına gecesi, çeyiz serme de tarihe karışacak.
    'acaba hangi talihlinin pilavından çük derisi çıkacak bakalım' geyikleri de...
    böhühühühühü :'(
  • "tanrı yapmakta olduğu hatayı yedinci günde anladı. o gün işi bıraktı ve dinlendi.

yedinci günü kutsadı. onu kutsal bir gün olarak ayırdı. çünkü tanrı o gün yaptığı, yarattığı bütün dişileri yokedip dinlendi."

apocalypse bölüm 2,3
hesabın var mı? giriş yap