• evin bal alani erkekler oldugu icin arilarin nesli tukenecektir, arilarin nesli tukenince insanlarin da nesli tukenecektir, yok lan bu oyle degildi.
  • stephen king üstad uyuyan guzeller romaninda cok iyi kurgulamistir bu utopyayi. bir erkek olarak gayet guzel olabilecegini dusunuyorum.
  • sperm bankalarının kullanımıyla erkeklerin ilk günden ortaya çıkması.sonrası yine aynı boktan dünya
  • kadınlar erkeksiz bir dünyanın varlığına önce şaşırıp, sonra alışacaklar. geminin dümenine geçip erkeksiz hayatta her şeyi başarabilmenin, geri plana atılmamanın, başarılı olan erkeğin arkasında kalmamanın, taciz edilmemenin, giydiğime karışırlar mı acaba çok mu açık vs diye düşünmeden giyinmenin, dışarıda olduğun saatlerin öneminin olmadığı kısaca güvenli şehirlerde acayip keyifli yaşayacaklar. scum manifestoya bağlandı biraz ama acayip güzel oldu, evet. tüm erkekler az bi ölebilir misiniz asdfghj

edit: ahah gençler ve kendini genç hissedenler bi sakin. bu nasıl mesaj kutusuna yüklenmektir? görüyorum ki zorunuza gitmiş. dörde kadar sayıp nefes alın sayarak geri verip bir kere daha okuyun. erkek düşmanı bir giri olmadığını, başlıkta yazılanlara bir tepki olduğunu anlayacaksınız. hala aynı anlıyorsanız kısa zamanda bi doktora uğrayın.
  • bal gibi de yaşarlar amk. kadın erkeksiz erkek de kadınsız yaşayamazmış, hasiktirin gidin. dünya net daha güzel olur. ama ben ölmiym pls
  • soğuk savaş başlangıcı
  • huzur, mutluluk, rahatlık ferahlık oh bee nidaları :)
  • e biraz can sıkıntısı olur olmaz değil. sıkılırım ben. oyuncağı elinden alınmış minnoş gibi kalırım. yok düşünmesi bile kötü.
    onun dışında her şey devam eder. yok olmasınlar.
  • vibratör satışlarında patlamaaaaaaaaa
  • bir an için düşündüm. gülümseme gelmedi değil. çok kısa ama. biraz daha düşündüm, korkunç olur. feminazilik falan cok eğlenceli bak. işleyişteki bazı yanlışları kafaya kafaya vurmak vs hani güldük eğlendik de, güzel de yaratıklar şu beyefendiler. bazıları tabi hepsi değil. sarılmaları, sesleri, daha güçlü olmaları -iyi amaçlar için- sonra sakalları, yüzünüze hayranlıkla bakmaları, bıdı bıdı tartışmak, tartışmadan sonra sevişmek, uğraşmak, kızdırmak, güldürmek, basbaya güzel yani, icat çıkarmayın erkeksiz yaşam falan. hanımları ve beyleri biraz birbirlerinden uzaklaştırıp, farklı şehirlere yerleştirerek nadir bir araya gelecekleri biçimde bir sistem oturtsak, makul ve verim alınabilecek bir işleyiş olur -zira başımıza ne geliyorsa korumaya çalıştıkları içiçe aile sisteminden geliyor- fakat iki cinsten birinin olmadığı yaşamsal fauna, ekosistemin çarkına sokar. kedileri avlayan ortaçağ mallarının fareli vebadan kırılması gibi.
hesabın var mı? giriş yap