• abimin avrupa'da degerini bilmiyorlar degerini. gecen sene bir gece klubunde isletmeciyi cagirtmis, iki tokat atmis, birincisini caldigin kötü müzik icin ikincisini ise dandik isik sistemin icin attim demis. simdi bu yüzden mahkemelerde süründürüyorlar, salonlarda ayipliyorlar. yapsa türkiye'de bu hareketleri istanbul'da, serefsizim aksaminda kapisinda yüz kisi nöbet tutar, ulur, köpegi olur. racona bak be, begendim o iki tokati.
  • tam olarak adi "ernst august albert paul otto rupprecht oskar berthold friedrich-ferdinand christian-ludwig prinz von hannover herzog zu braunschweig und lüneburg" (oha) olan, franklardan olan "welfen" ailesinin günümüze kadar gelebilmis bir prensi. ayrica britanya ve irlanda prensi ünvanlari da vardir, fakat katolik oldugu icin herhangi bir sekilde ingiliz tahti üzerinde hak etme durumu yoktur. 1999 yilindan beri prenses caroline ile evli olan bu adam seneler önce bir fuarda türk standina iserken yakalanip, kamuoyunun alisik oldugu sansasyonlardan birini yaratmistir. bir kac ay önce borclarini ödemek icin saraylarini ve icinde bulunan tarihi koleksiyonlari satiliga cikarmistir. ilk evliliginden olan ogluyla bir yerlerde tanismistim, eleman evindeki sinema salonundan bahsediyordu, siz düsünün hala elde bulunan serveti. (bkz: hanoverians)
  • - neydi senin adın? rüstem'miydin sen canım?
    - hayır, ben ernst august albert paul otto rupprecht oskar berthold friedrich-ferdinand christian-ludwig prinz von hannover herzog zu braunschweig und lüneburg!! lütfen doğru söyleyin..
    - haaa, peki ferdi'cim.. sen ne içiyon şimdi oralet mi çay mı?
  • kekemeyse hayatı zindan olacak kişi.
  • recep tayyip erdoğan ile aynı tarihte dünyaya gelmiş şahıs. (bkz: eugenie victoria helena/#161745411)
hesabın var mı? giriş yap