78 entry daha
  • ne tuhaf ki orada kim olursa olsun, bu iş çirkinliktir.. ancak erol büyükburc'un oradaki şov dünyasına ait deneyimi olayı çözmüştür.. yeri gelmiş ben saksı değilim diye gürleyip ve gene de adından bahsettirecek(ki sanıyorum ki maksat bir yerde bu) şekilde çıkışlar yapmış olsa da, burada ki davranışı da gösteriyor ki yeri gelince, aptalla aptallaşılmaz.. o "hayat" derken ki lafın arkasında, haberin kendisi mi var yoksa haberin sizin ağzınıza düşmesinin rezilliğinin ifadesi mi var, ve hepsini geçtim, bütün bunlara sebep olan kişilerse ne medyadan ve hatta geçtim tv dünyasını, konuk (insan olarak) ağırlamasını bilmeyen insanların programına katılmış olmanın hatasının acı ifadesi mi var??.. bilmek istemiyorum açılımını. özet kafi.. hayat.. gerisi ise fasa fiso, o sunucu(!?)lar gibi..
  • bu işlerden anlayan bir sözlük yazarının bir şikayet dilekçesi hazırlaması durumunda o dilekçenin altına imzamı atarım.

hanginiz arzuhalciyse çıksın ortaya.

(bkz: imza kampanyası)
  • hayatimda gördügüm en terbiyesiz yayinlardan biridir. hem bir adamin özel hayatina tecavüz et hemde adami canli yayinda küfreder gibi kapi disari et. bu kadinlarin birakin terbiyeden, insanliktan bile bihaber oldugu apacik ortada, eger o kanal o kadinlari kovmasin yada adam gibi özür diletmesin onlar da en az o kadinlarkadar 1111!! dirler benim icin.
  • susmasıyla aslında en büyük cevabı vermiştir erol büyükburç. çok büyük ayıptır,yazık..
  • adama ister istemez empati yaptırır.
  • magazinciler hakkındaki görüşlerimi bir kere daha sağlamlaştırmış hadisedir.
  • erol büyükburç bana nedense hep bi antipatik gelmiştir, neden bilmem* ama yılların sanatçısı olan bir adamın daha dünkü çocuk olan bir sunucunun önünde bu kadar aşağılanmasına gönlüm el vermiyor be arkadaş...

nasıl olsun ki, erol büyükburç dediğin adam türk müziğine yıllarını vermiş, öyle ya da böyle belirli bi hayran kitlesine sahip olmuş ve topluma mal olmuş; olmuş olmasına ama uç kuruşluk adamların önünde de bir zavallı durumuna düşmüş... bu yapılan terbiyesizik ne habercilik ne de başka bir şeyle kapatılabilir...

eve gelen misafir kovmak ne kadar insanlıksa, bu canlıların yaptıkları da o kadar insanlıktır...

(bkz: kurt kocayınca köpeklerin maskarası olur)
  • sanki kamu yararı için bir haber yayınlıyorlarmış gibi bir ciddiyetle triplere girmişler bir de, insan esas ona sinirleniyor. adamın olduğu gün konuşma da ertesi gün konuşuver. haberini yaptığın da o adam nihayetinde. onun da nasıl boşandığını öğrenmeyiversin yüce türkiye halkları.
  • erol büyükburç'un dahilinde midir yoksa değil midir bilinmez lakin programın tekrarını az bile izleyince karşı tarafa hangi kelime, söz öbekleriyle yaklaşacağını bilmeyen sunucular tarafından gerçekleştirilmiş talihsiz olay.

programdan bir kaç örnek;

karınız size küçük harçlıklar mı veriyor ?
    parayı erol'a vericem, sağa sola çar çur edecek diye mi düşünüyor ?

konuyu kapanmasını istediği halde sorular devam ediyor. nasıl bir insansınız ya.
  • izledikçe kan basıncımın yükseldiği video. oturuyorsun karşılarında, bir anda "hadi sen git artık ya, yapma yorum falan" diyorlar. bişey diyemiyorsun yayının ortasında gidiyorsun. sadece erol büyükburç'a değil onu sevenlere saygısızlıktır. kime yapılırsa yapılsın saygısızlıktır. hele o sarı saçlı beni bir an jigsaw olup kendisine işkence etmem yönünde ikna ediyordu öyle sinir oldum ya ne biçim program nasıl birşey lan bu ?!
68 entry daha
hesabın var mı? giriş yap