• (bkz: yarın hapı)
    (bkz: düz adam)
  • öyle çok da güvenilmemesi gereken haptır. ertesi gün eşim için aldım ben. şimdi müsadenizle 2 aylık kızımı uyutmaya gidiyorum.
  • beni başka kadına çeviren hap. saatlerdir ağlıyorum.
  • cumartesi günü hayatımda ilk defa almak zorunda kaldığımız hap. teşekkürler (bkz: durex) senin sayende.

edit; imla
  • bedava dağıtılması gereken şey. bu kadar döl israfı adamın olmasını başka türlü engelleyemiyoruz.
  • eczaneden almaya gittiğimde içimde hafif bir utangaçlık ve aynı zamanda gurur yaratan ilaçtır. kalfaya derim ella veya ertesi gün ilacı alabilirmiyim diye , kalfanın düşüncelere daldığını görürüm hemen.

ilk olarak tahminen kufurlerle birlikte benim iktidarıma sover sonrada biri ile birlikte olduğumdan dolayı hafif bir kıskançlık. fakat çok pahalı ilaçtır beyler bir kutusu yaklaşık 60 lira civarıydı en son almam gerektiğinde. bunun yerine iliskiye gireceğiniz kişi tek gecelik ise korunun ya da kız arkadaşınız ise doğum kontrole başlayın kafanız rahat olsun
  • bok gibi yan etkileri olan ilaç. bunu kullanmak zorunda kalmak istemez hiçbir kadın ama bazı anlar o kadar şehvet dolu oluyor ki bünye, korunarak bile sevişseniz vücut sıvıları birbirine karışıyor haliyle kadından mı erkekten mi anlaşılmıyor ve korkarak bu yola başvuruyorsunuz. gebe kalmanın bu kadar kolay bir şey olmadığını bilse de insan gece vakti o hapı içmekten alıkoyamıyor sizi bu düşünce.
  • bir an gaza gelip; “içime boşal aşkım” diyen kızı dinlerseniz, ertesi gün bu hapın peşine düşersiniz.
  • bir erkek arkadaşım "bu hapı biz mi alıyoruz?" diye sormuştu, ben şaka yaptığını sanıp gülmeye başlayınca o da benden daha coşkulu bir şekilde gülmüştü.

geçen sene itiraf etti 5 yılın üstüne "ben o soruyu aslında gerçekten sormuştum." diye. değişik bir duygu seli yaşadık. az daha birbirimize sarılıp ağlayacaktık gereksiz bir mevzuu üzerine.

kadının kullanması gerekendir.

sevgiyle
  • çok pahalı çok. gaza gelmeyin arkadaşlar.
hesabın var mı? giriş yap