• şahsıma da küfürlü mesaj atmış olan ergen suser. engelle geç bir şey kaybetmezsin. yazık sözlüğün geldiğin hâle bak bebelerle uğraşıyoruz...
  • borusan otomotiv'e bağlı yetkili servislerden birinde, servis valesi olarak çalışmaktadır. elalemin arabasını kendi arabası gibi paylaşıp prim kasmak için kullanan bir kardeşimiz. aynı arabadan 125 tane alacak kadar zengin sanıp, buna prim veren hatun var ise utansın. biraz zekanızı kullanın arkadaşlar... buradan ulaşın, gelsin arabanızı alıp, servis işlerini halledip geri getirsin.*
  • üstedit: arkadaş gerçekten çok zeki. pp olarak kullandığı fotoğrafı silip bu entryde kullandığım fotoğraflarını kvkk kapsamında sildirmiş. burada paylaşılan tüm görselleri kendisi paylaşmıştı. yönetim de itirazlarıma geri dönmediği için kırpa kırpa aşağıdaki entry biraz garipleşti.

önceki halini bir anımız olarak saklayacağım eskamilyo. pp olarak koyduğun fotoğraflarını cüzdanımda taşıyacağım. 1 aylık başlık açamama cezamı da fatura edeceğim sana, çok zenginsin ya hani.

###

çok komik bi çocuk bu. gece 00 entrylerini gördükçe acı acı gülüyorum.

neredeyse tüm entrylerinde aşırı zengin olduğunu gözümüze gözümüze sokmak için uğraşıyor. hani ima etmek bir yoldur, bahsetmek veya yeri geldiğinde söylemek...

anın fotosunun zaten anasını bellemiş, kabul ama çiçek sepeti başlığında gelip ilana çıkmazsın (bkz: #157202686) veya para hariç ihtiyaç duyulan şeyler başlığında zenginlik taslamazsın
    (bkz: #156938791)

27-28 yaşlarında, büyük büyük laflar edip millete akıl veriyor ama hepimiz zenginliğinin kaynağının, bu hükümet dönemi ile ilgili olduğunu, nasıl zengin olunduğunu zaten biliyoruz.

(bkz: #112811817) görsel
    (bkz: #107638764) görsel
    (bkz: #107014324) görsel

21 yaşına kadar sefilce yaşayıp (bkz: #122456735) silinen entry görseli, o yaşında bankada işe başlayıp(!), beş senede piyasaya hakim olarak zengin olunmuyor bu ülkede.

bir de 21 yaşına kadar sefalet çekerken kanal istanbul'un en gözde arazilerini hangi paralarla aldılar acaba? (bkz: #123944902)

bu kadar paranın, lüks mekanların, londra tatillerinin falan eğreti durması, sonradan gelen bu bi anlık zenginlikle ilgilidir belki.

(bkz: bireysel bankacılık)

edittoooo: son oylananlarda bunu görüyorum ve bingo! yine accccayip şeyler paylaşmış oluyor.
    film

duymak istediklerini kendine atmıyor asla. çaylak hesabından mesaj sayısını da çoğaltmıyor.

821 okunmamış mesaj ne lan! kıçını paylaşan kız 100 tane mesaj almıyor. hayatın sırrını mı paylaştın, uzaylılarla selfie mi çektin?

100 mesaja tepemdeki saçı mı kesicem dedin? ne dedin birader? ne dedin?

bana bu arkadaş ile ilgili gelen bilgilerden derlediğim iddialar; bahsettiği bankada çalışmadığı ve mekan fotoğraflarının hep instagramdan alındığı.

keşke entrynin ilk halini sildirmeseydin eskamilyoooo! çok eğleniyorduk.
    yukarıda sana dümdüz hakaret eden entryleri şikayet etmezken bu entryi defalarca şikayet etmen ve sildirmek için bu kadar uğraşman her şeye bedel.

kandillerde yine mesaj kutuma bekliyorum, geçen kadir gecesinde entry sildirdiğin için yazmadın, fark etmedim sanma.

bir de takipleştiğim herkesi engellemek nedir ya… sayende sağlam geyik döndü.

editto: bir kadın yazar kendisiyle ilgili bazı şeyler anlattı ve @kskprens çaylak hesabının da eskamillyooo olduğunu iddia etti.

kontrol etmek için hesaba girdiğimde oradan da beni ve takipleştiğim kişileri engellemiş olduğunu görünce emin oldum.

sana ben ne diyeyim eskamilyo, insan kandillerni kutladığı adamı çaylak hesabından da engeller mi?
  • bir ekşi sözlük yazarı. yazarlık kariyerine görülmemiş bir hızla başlamış.
hesabın var mı? giriş yap