• şu an sadece tepki veriyorlar ama 10 sene sonra neden saçın açık diye dayak atacaklar.

mültecilerin "kabul edilme" sebebi de buydu, yüksek derecede islam yaşatmak.
  • bu durum aslında adamın kendini üstün görmesinden kaynaklı bir durum. belki millette göçmenlere karşı üstenci tavırlar var ama bazı göçmen gruplarda da milletimize karşı üstenci tavırlar var. adam bir üstencilikle tebliğ yapıyor. kendisini ahlâkî olarak üstün sayıp karşı tarafa ahlâk götürüyor. utanmadan bide ben senin cennette gitmeni istiyorum diyor. cennet adamın cebinde zaten.
  • s**tir git geldiğin çöplüğe o.ç. denmeliydi bu organizmaya.
  • a.... sorarlar adama madem oyle bir ülke istiyorsun ne sikime geldin buraya. siktiri git çölüne
  • nasil sinirlerimi ziplatti bu isidci oc. gerci ulkenin yarisi bunlara asik. yukarida arkadasin da dedigi gibi dunya kupasinda fas diye cildiran muhalif tayfa vardi.
    guzel bir dayak yemeyerek, kibarca gonderilmesi olmamis. guzel bir dayak yiyerek cenneti garantileyebilirdi oc.
  • yallah fas’a o zaman lan. zorla küfür ettirecekler kendilerine ya.
  • haziran seçimlerinden sonra ülkesine seve seve geri dönecek bi yaratığı içeren video.
  • bunların varlığını destekleyen kadınları görünce sinirden deliriyorum. bi kadın şunların gelişini nasıl destekleyebilir, karşı çıkana nasıl ırkçı diyebilir ki? tek aktivitesi mahallede arkadaşlarıyla sohbet etmek olan kız çocukları dışarı çıkamaz oldu. hayatın her alanını ele geçirmeye başladıkları yetmezmiş gibi sosyal alanda da kendi kültürlerini dayatmaya başladılar. her şeyi geçiyorum suç işlediklerinde ceza bile almıyorlar. cezaevine gidenin semirildiğini görüyoruz. kocaman bi hınç ve nefret yükü söz konusu. şunları enselerinden tutup sınırdan atmaları, sınıra kocaman duvarlar örmeleri, kaçakçılığını yapanlara da en az 20 sene vermeleri lazım. bu ülkenin derdinden kendimize odaklanamıyoruz artık ya.
hesabın var mı? giriş yap