• sevindirendir. hatta sorusturma baslatip neye gore bunu istediniz de denmelidir. onlar da gittikleri yerde dusunsunler bakalim nerede hata yaptik diye.
  • bir ceza yöntemi olarak sürdürmek? sonuçta adam hatalı karar almış, şırnaktaki adamın ne sucu var hatalı hakimle çalışmak için
  • en az kendi kararları kadar saçma ve hukuka uygun düşmeyen bir eylem.
  • (bkz: coğrafi teminat)

diğer hakim ve savcılara ''istediğimiz kararları vermezseniz, böyle olur'' demektir. buna sevinenler popülist, kararın öncesini sonrasını düşünemeyen tipler.

sürülen hakimin kararı yanlış mı? kesinlikle yanlış. şüpheli, dava açılıp hüküm verilene kadar tutuklu kalmalıydı bu dosyada. yanlış kararı düzeltmek mümkün mü? tekrar savcılık itirazıyla mümkündü. tutuklamaya yönelik yakalama kararı anında çıkarılabilirdi. o zaman bu karar başkalarına mesaj vermektir. bu kadar basit.
  • türkiye de yaşıyorsanız normal olan durum.memurlukta her halti ye en kotu alacağın bu ceza maleesef tayin edilmek.hayir gittiği yerdekilerin suçu nedir ki bu insanlara orda görev veriyorsunuz.ayrica bir talimatla adalete nasıl karisiliyor görüyoruz.
    hakim savcı hakketi diye yazmayın sorun haketlemeri değil üstten emir gelince herşeyin olabileceğinin göstergesi olduğu için yazdım.
  • sevinmişler. oğlum şırnaklının suçu ne bitlislinin suçu ne? nasıl insansınız siz ya?
  • şırnak ve bitlis halkı hatalı kararla mı adalet arayacak anlayamadım?
    (bkz: görevden uzaklaştırmak)
  • doğru çok güzel haber,
    bitlis ve şırnakta eşini bıçaklamak isteyen erkekler şu an bayram ediyor.
    lan oradakiler insan değil mi?
  • bana daha çok şırnak sürülmüş gibi geldi.
  • görevden ihraç edilmeleri gereken kişilerin sürülmesi olayı. şırnak'taki adamın suçu ne? atın görevden gitsin.

böyle tipler yüzünden sokaklarda binlerce psikopat dolaşıyor. önüne geleni salıyorlar dışarı. tutuksuz yargılanmak üzere serberst bırakıldı lafından midem bulandı artık.
hesabın var mı? giriş yap