şükela:  tümü | bugün
 • fazlasıyla geniş erkek modelidir. yok yani anlamıyorum sen tut karının, eşinin fotoğraflarını internete koy sonrada ben erkeğim diye gez dolaş.. sıkıntı ya hep sıkıntı bunlar
 • ömrü billah birlikte olmayı istemediğim erkektir. o ne oğlum öyle ya? gösteriş mi yapıyorsun? bakın benim karının vücudu da böyle. hadi layklayın mk.
 • (bkz: godoş)'tur.

  plajda herkes bikinili veya mayolu dolaşıyor ona bir lafımı yok kot pantolonla denize girecek hali yok kimsenin. kaldı ki herkesin bikinili olduğu taş gibi vücutların bulunduğu o plajlarda kimsenin +30 kadınlara bakacak hali yok. ha şimdi +30 olup taş gibi vücudu olanlar yok mu ne diyon olm sen diyenleriniz olur diye hemen açıklayım; +30 yaş grubunun vücuduna dikkat eden sayısı -30 yaş grubundakilere oranla çok düşüktür.

  şimdi sen +30 grupta bulunan eşinin bikinili memeli fotoğrafını sosyal cenahta paylaşırsan ya bu resim birileri tarafından kaydedilip aynı resim ama farklı isimle fake hesaplar açılır ya da birileri bu resimlere bakıp mastürbasyon yapar. bir de bu resimleri görüp eşinle karşılaşan karşı cinsin eşine bakışı dahi değişebilir. '' facebook'daki memelerin sahibi bu karı lan '' gibi.

  şimdi bana '' kişi kendinden bilir işi '' gibi atasözleri ile gelmeyin. nerede yaşadığınızı bir tartın. azıcık insanları tanıyın.
 • ileri demokratlardan birinin açıp, diğerlerinin de sinek gibi üşüştüğü başlık.

  bir de beyninin %10'u ile yaşayan adama hayret edersiniz. buyrun beytinsiz de yaşayan düşünme özürlü, muhafazakar mantelitesi hep belaltına endekslenmiş beyinsiz yaşayanlar burada :)

  mantelitenizi, bakış açılarınızı, kısır döngülerinizi sevsinler mağduroğulları :)
 • dünya standartlarında normal ve medeni,türkiyede ise gavatlıkla itham edilecek erkektir