• en son sevdan bir ateşi yollamıştı gecenin bi vakti, sarhoştu yüzde binbeşyüz.

gerçekten dönüşsüz şekilde bittiyse, en güzeli engellemek. ağzının ortasına çakın banı gitsin.
  • geçmişte hissedilen hazların,arzuların yakın zamanda gururun ve kibrin önüne geçmesidir. zaten yine aynısı olacaktır.
    (bkz: aynı nehirde iki kez yıkanılmaz)
  • ayrılalı 6 ay olmuş, 6 ay boyunca adamdan gık çıkmamış böyle yer yarılıp içine girmiş sanki.. ben şimdiki eşimle sevgili olmuşum, hayat şahane; çat mesaj:
    "seni çok özledim, yaptıklarım için çok pişmanım, değişicem, gel yanıma taşın kendimi affettirmek istiyorum."

öh.
    anacım geçti bor'un pazarı da diyemedim, adam ingilizdi.
    (bkz: bor's market has passed) :p
  • tam 2 sene sonra gelenini bile gördüm bi de utanmadan " bütün dünyayı gezdim senin gibisini bulamadım benimle evlen seni unutamadim" diye atmış mesajı. şimdi bu mesajı atmanın sebebi unutamaman mi yoksa benim gibisini bulamaman mi önce ona bi karar ver ondan sonra sayayım küfürleri .
  • genellikle bunu erkekler yapar, ki alkol masalarında saçma cesaretle onlarca kere atmışımdır mesaj. ama bundan bir kaç sene önce beni çocuk olmakla, büyümemek ve başarısız bir insan olmamla suçlayıp sert bir dille ayrılan hatun kişisi, sevdiğim bir mesleği elime alınca "nasılsın, sevdiğin işi yapıyormuşsun çok sevindim" diye mesaj attı. şimdi erkek kafasıyla düşününce bu mesajın atılma sebebi basittir. ama bir kadın atınca bu mesajı gerçekten insan hayret ediyor.
  • bu durumun farklı varyasyonları vardır. çeşitlenen iletişim yollarıyla ‘snap atmak’ olarak karşınıza gelebiliyor.

eğer eski sevgili hala özlenmiyorsa pek bir etkisi olmamakla birlikte sadece “peki ama neden” dersiniz.

esas karmaşık olan durum hala özlediğiniz eski sevgilinizin sizinle aniden iletişim kurmasıdır. bu durumda ilk tepki “ney” oluyor. bir süre algılayamıyorsunuz.
    bari cevap yazayım dedikten sonra allah allah neyse gorucez diyorsunuz.

iste tam o anda kafanızda tum muhtemel yolları hayal ediyorsunuz ve özlediğiniz icin isinize geleni daha çok düşünüyorsunuz.

ancak ya eski sevgiliniz sizinle ayni şehirde yaşamıyorsa?
  • geçenlerde yine başıma gelendir. sanırım kadınları engellemeyi sevmediğim için sıkça başıma geliyor. bu mesajların çoğunu görmezden geliyorum.

(bkz: bunu sen istedin)
  • var boyleleri. seni seviyorum ama olamayiz diyip bulusmak isteyeni ustelikde part time sevgili gibi takılmasiyla size kombo beyin amciklaması yasatanida var. *
  • kandil mesajı atacak kadar düşmeye değer mi?
  • başa dönüp aynı hatayı yapmaya teşvik eden olay aman diyeyim cevap vermeyin..
hesabın var mı? giriş yap