• vaktinde bir sevgilim vardi. firtinali bir sekilde ayrilmistik. bir sene sonra filan bana "allah hala belani versin" gibilerinden bir mesaj atti, ben de ayni sekilde cevap verdim.

o sekilde mesajlasmaya tekrar basladik, surekli hakaretler filan. kisa bi sure sonra hakaretler, "esprili, sakali hakaretlesmeler"e donustu, "naber lan psikopat kari" "napiyosun hala kaslarini aliyo musun ibne herif" gibilerinden.

oyle oyle devam etti, suratini bir daha hic gormedim gerci ama halen arada mesajlasiyoruz. arkadas olduk resmen lan. kodumun karisi.
  • başıma komik ama bir o kadar da iğrenç bir olay geldiğinden beri asla iyi niyetli yaklasmadigim durum.

eski sevgilimin eski sevgilisiyle çok ilginç bir şekilde arkadaş olduk. adam benimle sevgiliyken, bana çok hoş bir yüzük hediye etmişti. bir kaç ay sonra eski sevgilisi bana ulaştı ve dedi ki bu yüzüğü ben o adamla beraberken evinde unuttum, anneannemin bana hediyesiydi ve bana geri vermiyor, sen konuşabilir misin geri almak istiyorum vs vs. dedim bu bana bi yüzük hediye etti ama bu yüzük o yüzük mü bilmiyorum.

kız aile fotoğrafı getirdi ve hakikatten kızın ninesi in yüzüğünü bana hediye etmiş şerefsiz bxncnxbb. tabii geri verdim adamın da götüne tekmeyi yerleştirdim.

eski sevgilisiyle de arkadaş olduk baya, beraber sinemaya gitmiştik. aynı anda ikimize de mesaj geldi o adamdan. "aklımdan çıkmıyorsun keşke tekrar bir şans versen, hatalarımı telafi etmek istiyorum" diye. ikimize de aaaaayni mesaj geldi ya la. bizi bi gülme tuttu. sonra beraber bir fotoğraf çekip yolladık, adam ölü taklidi yapıyor hala.

o gün anladım eski sevgilinin tekrar mesaj attığı tek kişi sen değilsin, bu hayvanlar numaraları silmiyorlar bir gün lazım olur diye, sonra kimsenin yüz vermediği bir dönemlerinde telefon rehberinde herkese allah ne verdiyse rastgele yazıyorlar.

sakin ayh beni düşünüooooo cnmmm bini unutmıaaamıaaaş filan demeyin, erkeklerin kafası böyle çalışmıyor. ps oynamaktan fast food yemekten bıkmıştır ve kendine sıcak bir delik arıyordur hepsi bu aq. kızlar tam olarak bu kadar hayvanı olmasa da boşta kaldıklari dönemde de yapabiliyorlar. cinsiyet ayırmaksizin your ex is your ex for a reason.
  • yılbaşı gecesi gelen mesaj daha fazla düşündürüyor. şöyle ki;

''dertlerin pipin kadar ufak olsun, sevincin popon kadar büyük olsun, noel baba götüne koysun, yeni yılın mutlu olsun''

pipinin ufaklığı ile ilgili şoku üzerimden attıktan sonra arkadaşlara danıştım '' yok abi o mesaj herkese geliyor seninki büyük'' dediler, rahatladım.
  • katil bile kurbanını öldürdükten sonra yoklar bi ölmüş mü diye. gayet normaldir.
  • tam 276 gündür beklediğim olay. hala atmadı yosma.

edit: 387 gün oldu hala gelişme yok.

edit: 464 gün oldu. umudu kesmeye başladım yavaş yavaş. :)

edit: 583 gün oldu. hala atmadı. bitti herhalde :) olsun problem değil. neredeyse unuttum, araya başkaları da girdi çıktı zaten.

edit: 656. gün. bugün yılbaşı. alkolünde etkisi ile instagram'da bir fotoğrafını beğendim. direkt engelledi :) herhalde çook daha uzun bir süre mesaj atmayacak :)

edit: 715.gün, fiyasko

edit: üç gün önce beni yolda şu anki sevgilim ile ele ele yürürken gördü. uzun uzun şu anki sevgilimi süzdü. yine de öfkeli gibiydi :d

edit: 1441. gün. bugün yolda kendisini biri ile el ele gördüm. ama umurumda bile olmadı. hafif cız etti kalbim.

edit: 1466. gün, nişanlanmış :d

edit:1632. gün, nişanlısından ayrılmış. ama zerre ilgilendirmedi nedense

edit:1696. gün, gelişme yok.

edit: 1852. gün, gelişme yok.

edit: 2011. gün: yoğun istek üzerine instagramdan mesaj attım. rahatsız edersen savcılığa vereceğim dedi :d

edit: 2459. gün. kaç yıl üstüne yolda gördüm. maskeden tam anlayamadım ama baya çökmüş. göz göze geldiğimizde süzdü birazcık o kadar.

edit: 2382. gün. o değil de gidiyorduk aq :d kalp krizi geçirdik, beş tane stent taktılar. ajitasyon için işe yarayabilir aslında ama gerek yok.

edit: 2633. gün, gelişme yok.

edit: 2693. gün. bir mağazada karşılaştım kendisiniyle, hiç sallamadı :d bir de aşırı kilo almış, acilen vermeli.

edit: 2764. gün, gelişme yok.

edit: 2865. gün, gelişme yok.

edit: 2937. gün. gelişme yok. lakin benim başım bağlandı, yazın bir şeyler olabilir :d

edit: 2986. gün. yolda gördüm, saçını boyamış, zayıflamış, fena olmamış :d ben de benimkinden ayrıldım, bu zamanda evlenilmez zaten isabet oldu :d

edit: 3215. gün. yine yolda gördüm, gençleşmiş biraz.

edit: 3261. gün, gelişme yok .
  • bana da böyle bir mesaj geldi geçenlerde. diyalog aynen şu şekilde gelişti;

-naber?
    -iyiyim de hayırdır?
    -ya hani sen bana doğum günümde pasta almıştın ya, krokanlı mıydı o pasta? yanımda bir arkadaşım var da, iddiaya girdik o meyveli diyor.
    -bunu sormak için mi aradın? evet krokanlıydı.
    -hahaha!! ben kazandım. tamam canım görüşürüz.

(bkz: allah belanı versin orospu çocuğu)
  • gunlerden pazar mekan avustralya. uzerinden zaman gecmis cogu seyin artik kabullenis asamasina gecmisim. eskisi kadar acitmiyo yani ama yine de bi burukluk var uzerimde hala bi kabullenemeyis ve inanamama.

pazar gunu benim icin haftanin en boktan gunu cunku en yogun calistigim gun. herkeste pazartesi sendromu varken ben yillardir pazar gunu sendromu ile yasiyorum,. bir de bi kac hafta oncesinde parmagimi cok kotu kesmisim ki bilmedigim bi ulkenin bilmedigim prosedurlerinde kosturuyorum yalniz bir sekilde.

saat 11 civari olmus o gun cok kotu degilim ise gitmek icin hazirlaniyorum. arkadasimla sakalasiyoruz muhabbet ediyoruz. dedim ya ustumde hala bi burukluk var ama aylar gecmis ustunden baska ellere gitmek isteyeli, baskasini sevdigini soyleyeli. aramizda da 6 saatlik fark var. aramiza giren bi omrun yaninda 6 saatlik fark nedir ki ???

telefondan bi mesaj sesi duyuyorum bakmak istemiyorum cunku kesin calistigim yerden geliyo, erken gelmemi istiyo pezevenkler. lan zaten pazar pazar calisiyorum bide mesaj atip erken gelmemi istiyolar diye soyleniyorum o arada arkadasima da laf yetistiriyorum ibne cok konusuyo.

telefon elimde gozlerim mesajda. is yerinden degil bu. ingilizce baslayan ve turkce biten bi mesaj....

miss u olum

sondaki olum kelimesinden anliyorum bu o. bilirdi beni olum kelimesini cok guldurdugunu. hem bi kizdan duymak hem de anadili turkce olmayan birisinden duymak. en kotu animda bile beni kahkahalara bogardi bu olum kelimesi. yine oyle yapti, cok guldum tekrar tekrar okudum. gecmis geldi aklima 8. senemize girmeden beni nasil yuzustu biraktigin, bi baskasi icin beni nasil yok saydigin. sadece "cok fazla icme" cevabini yolladim sana cunku baska turlu yazmazdin bu mesaji, alkolluydun...

gunlerce silmedim o mesajini bakip bakip guldum, ickiliyken beni hatirladin diye kimi zaman mutlu oldum ama hepsinin sonucunda ayni yere vardim. sen bi baskasi icin gittin, beni tek basima biraktin hedefsiz, mutsuz ve inancsiz.

zaman geciyo goruyorum ki mutlusun girmissin bi evlilik yoluna hayirlisi olsun senin icin.

ben mi ??
    pazar gunleri calisamiyorum parmagim iltihap kapti doktor doktor dolasiyorum. begendigimiz bebek yatagini da araliklarla ziyaret ediyorum, hala orda ama sen yoksun be olum.
  • facebook'ta dalga geçmek için profilimde arabesk rap paylaşmıştım. ertesi gün "çok saçma şarkılar dinliyosun, senin için endişeleniyorum" demişti. madem o kadar düşünüyodun niye o kadar üzdün lan demek yerine -burası bağcılar welcome to cehennem- yazdım tabi. tarih beni de affetmesin. gerçi ilişki de bu yüzden yürümedi galiba..
  • genelde şöyle bir formattadır:

merhaba <gönderilen kişinin ismi>, umarım iyisindir, <hatırlama sebebi>, <neler hissedildiği>, <kapanış cümleciği>

örnekler:
    - merhaba ayşegül, umarım iyisindir, radyoda benim hala umudum var çaldı, seni özlediğimi fark ettim... görüşmek üzere...
    - merhaba nihat, umarım iyisindir, televizyonda hep gittiğimiz cafe çıktı, bir an merak ettim. iyisin değil mi, hadi hoşçakal.
    - merhaba hatice, umarım iyisindir, annem patlıcan musakka yaptı sen çok severdin, keşke burada olsaydı da yeseydi dedim... iyi akşamlar...
  • ''ya yogurttan sifre cikti.emin oldugum tek vodafonelu da sensin. gpk8ara4=>1006 4saat konusma veriyomus :d''

iyice okuyun, ben bana gelen bu mesajı yaklaşık 4 dakikada anlamlandırabildim. şimdi bir eski sevgili var, klasik tabirle ''iyi kötü bir şey yaşamışsın ağa'' sonra bu eski sevgili duruyor duruyor sana yoğurttan çıkan bir şifreyi 4 saat konuşma süresi verdiğini müjdeleyerek paslıyor. şimdi anlam verdikten sonra 1-2 kere daha okudum, türkçe harf kullanılmamış, apostrof desen ne gezer hadi bunları beklemek büyük bir şey de mesaja ''ya'' ile başlayıp, noktadan sonra boşluk bırakmamak, sonra da ''da''yı ayırmak ? bunun tek anlamı olabilir;

''düşünmeden atılmış.''

nasıl yani ?
    sen-ben eski sevgiliye mesaj atarken ''lan olum afilli olsun, erisin hatun-çocuk'' diyoruz imla kurallarını aklımız erdiğince uyguluyoruz, doğru mu ? bir de şu mesaja bak, amna koyim.

mesajı okuyup iyice çıkarım yaptıktan sonra yaklaşık 10 dakika beyin fırtınası yaptım, neden böyle bir mesaj atılır ki eski sevgiliye lan ?
    fakir mi demeye çalıştı?
    barışak mı ? diyor
    4 saat al da konuşak mı diyor, mna kodumun memleketinde her karının kafası ayrı dünya, şimdi desem ki ''dakika bok, fakir misin?'' ayıp olacak, cevap vermesen en temizi de ''teşekkür ederim'' en naifi.

şimdi direkt ''teşekkür ederim'' dersen olmaz, bikere mantığa ters, adamına göre muamele şart. ''tskkr ederim'' bir kere fıtratıma ters, thanks desek olmaz, o ne öyle ciciş gibi. ''thx.'' de karar kıldım.

sonrası imalı, bol soru işaretli mesajlar, yok amına koyayım, bu böyle olmayacak deyip aradım, doğum günümü sorduydu, ''ne yapacaksın?'' dedim. ''söyle işte uzatma ortamı yumuşatmak için sormuştum'' dedi. yineleyince telefonu yüzüme kapattı.

bağa didi lan, bağa, mna kodumun memleketinde bir eski sevgilimiz taşak geçmediydi, o da geçti amk.

not: şifreyi kullanmadım. para bok.
hesabın var mı? giriş yap