• logosu kangal sucuk için kullanılsa bile sırıtmayacak kadar berbat bir tasarıma sahip içecek.
  • piyasadaki tüm maden sularını denemiş biri olarak söylemeliyim ki açık ara en gazlı ve hazmı kolaylaştırıcı maden suyu budur.
  • şok marketlerde görüp en uzak durduğum maden suyu markası.
    insana maden suyu içiyormuş değil de kezzap içiyormuş hissi verecek kadar gazlı bir içecek.
    her seferinde o şahane beypazarı maden suyu ile karıştırmama neden olarak beni yanıltması da cabası. (sonundaki - pazar - eki dolayısıyla.)
    çaresiz kalmadıkça almıyor; uzak duruyorum.
    ayrıca tüm maden suyu üreticilerini 20 cl, maksimum 25 cl, bir bardağı doldurmayacak kadar suyu ufacık cam şişelerde satarak her maden suyu gereksinmesi duyulduğunda bizi iki şişe tüketmek durumunda bıraktıkları için protesto ediyorum.
  • 8.nesil tazecik yazar hoşgelmiştir.ha birde 120 tane midye yeme başarısını gösterip beni hayrete düşürmüş yazardır (bkz: #11672187)
  • içtiğim en sert maden suyu. düzenli içtikten sonra diğerleri hafif geliyor.
  • japon markası dydo satın aldığından beri benim için sıradan bir tada dönüşen caanım sodam.
    vitamin tabletlerini suya atarsın da ilaç, portakal, limon ekşisi gibi garip bir tat bırakır ya ağzında, hani kusmak ile yutmak arasında ikilemde kalırsın, işte benim için de artık böyle bir soda.

geç keşfettim, tez yitirdim seni kahramanım:(
  • geçen yaz 2.25 tl olan fiyatı bu yaz 3.4 tl olmus. durmak yola devam.
  • piyasadaki tüm sodaları denemiş tüketmiş biri olarak açık ara en iyisi.hafiften fazla asitli olması hararetliylen boğazınızı bir yakıyor ki off.tavsiye edilir.
  • lavabo aç ile yarışacak düzeyde bir sertliğe sahip içecek.
hesabın var mı? giriş yap