4398 entry daha
  • hayatımda duyduğum en abuk hikayelerden birine ev sahipliği yapan şehir.

eskişehir'i bilmiyorum o yüzden verdiğim yerlerde hata olabilir kusura bakmayın.

olayımız şöyle başlıyor, eskişehir'de bir fabrikada çalışan iki güzel abimiz kör kamil'de içtikten sonra, keyif yapmak için gecenin bi vakti merkez camii'nin oralardaki parkta sarhoş sarhoş dolanıyor. odunpazarı tarafına giderken kolu bacağı olmayan bir dilenci görüyorlar.

güzel hava, acıyıp adama para atıyorlar. dilenci de bütün günün stresiyle.

"-abi ne parası ben napayım kolum bacağım yok karıya götürün beni karıya."

diyor. bizim abiler gülerken

"- büyük sevap işlemek istiyosanız karıya götürün."

diyor tekrar.

bizim sarhoşlar da kendi aralarında "bu hiç karı sikmemiş" deyip üzülüyor.

"-tamam götürelim."

deyip, adamı kaldırıp eskişehir'in bilindik bir kerhanesine götürüp kapıya bırakıyorlar.

adam, "abi ben napayım burda beni yatağa kadar götürün" diyor.

bunlar da "madem geldik bari götürelim" deyip elemanı yatağa kadar götürüyor.

tam gideceklerken anlaştıkları kadın. "lan bu beni nasıl sikecek" diye soruyor.

bizim sakat eleman da oradan

"-abi biraz dik tutun bari" diyor.

bunlar zavallım, bi bok yedik bari sonuna kadar gidelim deyip, elemanı iki taraftan tutup kadının arkasına geçiriyorlar.

bu sefer eleman "abi biraz ittirin bari" diyo. bizimkiler asker olmuş artık, elemanı belinden tutup ittiririyorlar.

eleman zevke gelince daha çok "ittitir ittir" diyor. sonra "kaktı abi kaktır kaktır2 diyo.

bizimkiler üç beş dakika böyle koozet pompası gidi elemanı bastırıp duruyorlar.

sonunda eleman boşalıyor, dayılar da "eeyk be "diyip adamı bok çuvalı gibi atıp kaçıyorlar.
3184 entry daha
hesabın var mı? giriş yap